Datakom Ürünleri Teknik Destek

Sayın Polat bey dkg 105 jeneratör kontrol ünitesi Şebeke geldiği zaman jeneratörü devreden çıkarmıyor sebebini öğrenebilirmiyim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhabalar datacom D300 kontrol cihazının tüm lambaları yanıyor ekranda hiç bir yazı yok bu sorunun çaresi varmı bilgisayarda rainbow ile bağlantı sağlamıyor bilgisayar direk bellek şeklinde görüyor

Sevgili arkadaşlar, nacizane, Datakom cihazları veya senkronizasyon sistemleri ile ilgili bir sorunuz olursa destek olmak istiyorum. Datakom firmasının saha destek mühendisiyim.
Dkg 309 gösterge paneli görüntü kaybaldu ne yapabilirim yada acil durumda jeneratörü nasıl çalıştırabilirim

datakom dkg 105 kontrol cihazlı Honda gx620 Jeneratörüm var.
Erdek de elektrikler sık sık kesiliyor,şebeke gittiğinde devreye giriyor,ama şebeke geldiği zaman stop yapıyor,
şebeke kontaktörünü çekmiyor,Saata bakıldı zaman şebeke var,3 farz da tamam ama elekrik vermiyor,elimde yedek bir 105 vardı taktım,sorun çözüldü,2 ay sonra oda ayni hatayı yaptı,Datakom 105 mi arızalı ne yapabilirim.Bilgisi olanlarda rica ediyorum,cevapları için teşekkürler. ***@*** 0***

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sevgili arkadaşlar, nacizane, Datakom cihazları veya senkronizasyon sistemleri ile ilgili bir sorunuz olursa destek olmak istiyorum. Datakom firmasının saha destek mühendisiyim.
D300 kartta yakıtı hangi tuşları kullanarak bulabilirim. Teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,838
Son üye
sarioglu_55

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri