danfoss.gif

Ekli dosyalar

• vlt 2800.pdf
    2.5 MB · Görüntüleme: 444
  • vlt 3000.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 162
  • vlt 3500.pdf
    1.4 MB · Görüntüleme: 124
  • vlt2000.pdf
    1.5 MB · Görüntüleme: 142
  • genel katallog danfoss.pdf
    1.1 MB · Görüntüleme: 290
danfoss dünyada sayılı sürücü üreticilerindendir ayrıca danfoss un motoru ve şalt cihazları gibi ürünleride vardır ürün gamı çok geniştir sayın mustafa

danfos vlt5000 bagladığım birmotoru (asekron) kalkış sinyalinden sonraki duruş sensörne geldigin hic kayma yapmadan durdura bilirmiyim,bumotorda firende olaca,hareketler sürekli olcaktır, yani bu motoru birnevi servo gibi çalıştırmak istiyorum.

acil danfoss vlt6000 serisi fiyatı lazım bana konu ile ilgili bilgisi olan varsa lütfen acil cevap verebilirmi uygun bir fiyat mı

Fc 51 türkçe kullanma klavuzu

Ekli dosyalar

• VLT Mikro Sürücü FC 51 Hızlı Kılavuz.pdf
    2 MB · Görüntüleme: 16
dostum ne kadar frende olsa kayma mutlaka oluyor.dediğin olay bende var.yavaşlama sensöründen geçtikten sonra motor yavaşlıyor fren devreye giriyor,motorun taşıdığı alete piston,durdurmak istediğim yere kilitleme yapabileceği bir yatak monte ettim.bu şekilde kullanıyorum.

Linkler güncellenmiştir...

Son düzenleme:
selam arkadaşlar danfoss 3000 var bende çıkıştan sinyal alamıyorum motora enerji gitmiyor sürücü çıkışında da ölçü aletinde sürekli voltajlar değişiyo sebebi nedir acaba ??

Danfos sürücülerde bulunan logic kontrol sayesinde , kumanda devresi veya plc kullanmadan , logic kontroller yapabilirsiniz. İsteyenlere konu hakkında bilgi verebilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri