Danfos tlx 12,5 kw hakkında

Reosta-pot ... değeri???

Ordan çıkan üç bacaklı yanık eleman kılıfının fotorafları
1484650679863.jpeg
1484650766725.jpeg
1484650617499.jpeg

Danfoss türkiyeyle görüştüm bu inverterleri sma diye bi firmaya devretmişler sma yı aradım teknik servis bölümünü bayan çıktı servis konusun da bilgili bi arkadaş varmı dedim benim dedi şaşkrdım bilginiz varmı dedidim var dedi bu elemanı sorduğumda bilmediklerini söledi ayriyetten bu tlx serilerinin 15 ve üzeri serilerine servisleri ve satışları varmış ne kadar saçma halbuki netten gördüğüm kadarıyla tlx serilerinde butun kw larda bu eleman var bunlar nasıl servis tek yaptıkları normalde yanında gelen user manuel e göre kurulum heralde :) türkiye böyle işte tüketiciside satıcısıda dünyanın parasıı dök al bi arızasında at çöpe israf ülkesi yazık :(

Danfoss türkiyeyle görüştüm bu inverterleri sma diye bi firmaya devretmişler sma yı aradım teknik servis bölümünü bayan çıktı servis konusun da bilgili bi arkadaş varmı dedim benim dedi şaşkrdım bilginiz varmı dedidim var dedi bu elemanı sorduğumda bilmediklerini söledi ayriyetten bu tlx serilerinin 15 ve üzeri serilerine servisleri ve satışları varmış ne kadar saçma halbuki netten gördüğüm kadarıyla tlx serilerinde butun kw larda bu eleman var bunlar nasıl servis tek yaptıkları normalde yanında gelen user manuel e göre kurulum heralde :) türkiye böyle işte tüketiciside satıcısıda dünyanın parasıı dök al bi arızasında at çöpe israf ülkesi yazık :(
O kısmın fotosunu istesen verir mi?

Sma ile mesajlaşıyorum parçaya bakıp bana neden bildirmiyorlar anlamıyorum mesajlaştığım kişi servis mühendisi bayan
Şimdi bana gönderdiği mail :
Erhan Bey merhaba,

Sanırım daha önceden bu husustaki yardım talebinizi servis hattımızdan görüşmüştük . Öncelikle danfoss tlx 12.5 KW ürün grubu SMA olarak bünyemizde bulunmadığından kendi bünyemizde bulunmayan cihaz grubu için servis vermemizin mümkün olmadığını belirtmek isterim. Kendi cihazlarımız için ise SMA olarak; özellikle yanık durumlarında , parça değişimini önermemekteyiz; çünkü bir parçanın yanık olarak görünmesi diğer parçalarında çalışmama ihtimalini gösterir. Bu tür durumlarda biz cihazın tamamiyle değişimini yapmakta ve önermekteyiz.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri