Dalgıç Pompalar Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

bu bahsettiğinizi şimdi farkettim normal santrafüj pompadan farklı heralde. peki bu pompaların kullanım ömrü ortalama ne kadardır. titreşimliler için çabuk bozulur demişlerdi. birde dalgıç pompa gibi çok su çeker mi. bilginiz var mı bu konularda.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhaba benim elimde standart marka 2,2 kw lik dalgıç pompa var bu pompayla birlikte koruma ve kontrol rölesi de geldi 2 adet seviye flatoru ile bağlayamadım yardımcı olurmusunuz

15hp dalgic ta eger 6 kablo varsa pano yapmadan deneme amacli kuyuda nasil baglanti yaparak calistirabilirim

Uçların karşılığını bul Δ kalkış olarak bağla.

Merhaba, yağmur sularını uzaklaştırmak için kullandığım (TP-R 8/35 M MONOFAZE - ÇOK KİRLİ SULAR İÇİN ) diye anılan Wilo marka dalgıç pompanın flatör şamandra kablosu kopunca sökmek zorunda kaldım. Emiş pervanesinin üstündeki haznedeki yağı değiştirmek zorundayım. Hangi yağı kullanabilirim.
Saygılarımla
Pompa modelim şu:
http://www.wilomarket.com/TP-R-835-...ULAR-VE-FOSEPTIK-ICIN-DALGIC-POMPA,PR-96.html

@by lent yukarıdaki pompanın yağın cinsi numarası nedir ? Sen bilirsin :)

Yarın Wilo ya bi sorayım olmadı servisini bulup alayım. Yanlış bir şey koyup pompadan olmayalım.
Hocam, çok teşekkür ederim ilgine. Saygı ve sevgilerimle

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri