Dalgıç pompa kumanda ve kablo

sawuran

Üye
Selam üstadlarim 3 fazlı 2.2 kw dalgıc pompa var 6 tane kablosu var 3 tanesi faz . 1 taneside toprak geride kalan 2 tanede sanırım şamandra bunun baglantısı nasıl olacak . kumandası gereklı malzemeler. kuyu 20 metre derınlıkte mesafede 10 metre

bana kumanda devresı ve kullanılacak malzemeler lazım lutfen acıl yardım

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Kullanacağın malzemeler
1 adet 2.2 kw kontaktör
1 adet 4 amper mkş veya termik
1 adet 0-1 seçici anahtar veya start stop
1 adet 1 amper kumanda sigortası
kumanda sigortasından aldığın fazı mkş nin kapalı kontağına oradanda seçici anahtarın girişine seçici anahtarın çıkışını şamandranın bir kablosuna şamandranın diğer kablosunuda kontaktörün bobinine bağlayacan.

arkadaşlar derin kuyu dalgıç pompalarda şamandıra kulanılmaz şamandıra yerine su seviye rolesi kulanılır.
su seviye rolesi panoya montaj yapılır 220 volt beslenir. 3 adet elektrot bağlantı kılemensi vardır.
3x1.5 kaplo bu elektrotların kaplosudur

Selam üstadlarim 3 fazlı 2.2 kw dalgıc pompa var 6 tane kablosu var 3 tanesi faz . 1 taneside toprak geride kalan 2 tanede sanırım şamandra bunun baglantısı nasıl olacak . kumandası gereklı malzemeler. kuyu 20 metre derınlıkte mesafede 10 metre

geriye kalan iki uç motor termistörüdür büyük ihtimalle

üstadlar şema olarak varmı elınızde 3 fazlı bır motor. şamandra baglanılması ıstenıyor

devrede flatormu yoksa sıvı sevıye rolesi mı kullanılmıs onun hakkında bılgı verırsen detaylı bılgıyı verebılırız
kuyunun ıcerısındekı problar emnıyet amaçlı kullanılır .. Depo doldurma işlemı yapılıyorsa depodada prob yada flator kullanılır
bu cesıt kuyular degısık amaçlarda kullanılır sonuc olarak işlem su çekme olarakta gozuksede kullanım yerıne gore panoda kullanılan enstrumanlar degısıklık gosterebılır
ıyı çalışmalar .

Artık günümüzde teknolojinin vermiş olduğu faydalardan yararlanmak çok kolay.Sizlere bahsedeceğim sitede örneğin tarla sulaması,kuyuda gerekli olan su miktarları,tüm sulama çalışmalar için kullanabileceğiniz harika bir teknoloji mevcut,www.kuyudepokontrol.net adresinin geliştirmiş olduğu uzman kadrosu ve deneyimli geçmişi ile sizlere hizmet vermektedirler.
kablosuz depo kontrol sistemi gibi birçok sistem geliştiren kuyu depo kontrol bu konuda sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.10 Km uzaklıkta bile etki alanına sahip olan ve kuyuda su azaldığını fark ettiği anda sinyaller aracılığı ile motoru çalıştırarak kuyudan su pompalama işlemini yapar ve deponuzu tekrar su ile doldurur,ne zahmet ne de fazla masraf yapmanıza hiç gerek yok.kuyu depo otomasyonu sayesinde birçok işinizi rahatlıkla görebilirsiniz.Ayrıca bu kolaylıkların yanı sıra kablosuz vinç kontrol ile de tonlarca ağırlıkları sadece kablosuz bir vinç kontrol sistemi ile kaldırıp yerleştirme işlemini yapabilirsiniz.rf data aktarımları için ise web sitesinden bilgi alabilirsiniz.otomasyon konusunda ve kablosuz kontrol konularında uzman olan bu web sitesini mutlaka ziyaret edin.Bunun için ise http://www.kuyudepokontrol.net adresini tıklamanız yeterli olacaktır.

İki yeşil kablo termistör, beyaz kablo su kaçağı, sarı yeşil toprak, kalan 3 kablo faz beslemesi. Dalgıç pompanın yanında bi adet koruma rölesi verilir bu kabloları ona bağlıyacaksın.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri