Daire götürü fiyatı

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim arkadaşlar.serdargüney arkadaşım 1000 tl sadece işçilik biraz zor gibi düşünüyorum.dün pıyasada biraz araştırma yaptım.1 daire sadece işçilik 700 tl artı kolonlar 50 tl.yani bir daire anahtar teslimi sadece işçilik.750 tl gibi.bi fıyata yapılıyor.bu iş istanbul beylikdüzünde.toplam 100 dairelik bir proje.planşenin bozuk olması beni bu fıyatta tereddüte düşürüyor...........

arkadaslar benim soyledigim rakamlar malzeme dahil rakamlardir.Boru kablo kasa vs. dahil fiyatlar. 1000 tl sadece iscilik tabiki imkansiz.

çok teşekkür ederim arkadaşlar

arkadaşlar ben bir fabrikada makine teknikeriyim tesisat işlerinde uzak kaldım ama takip etmeye çalışıyorum bu sorti kelimesini acarmısınız?teşekür edrim.

mrb arkadaşım sorti birimdir.yani bir adet priz bir adet anahtar devresi.bir adet telefon prizi bir adet anten prizi.vs

mrb arkadaşlar.3+1 bi daire anahtar teslimi kaça yapılır.desant kablo montaj toplamda 40 adet sorti var.bu konudaki mesajlarınızı bekliyorum.daha önce götürü daire işi yapmadım bu yüzdende fıyat vermekte sıkıntı yaşıyorum.ayrıca elektrik kolon anten kolon ve telefon kolonu ayrımı hesaplanır fıyata dahilmi edilir............saygılarımla.............
arkadaşım öncelikle 3+1 diyorsun 3+1 fiyatı normal fiyatı 2300 dür bu 1 götüre dersen eyer şöyle adlandıralım 40 adet sorti malzemeli 35*40=1400 eder ancak sadece işçilik ise 350 kafidir beton borusu hariç kolan zayıf akım dahil fiyatıdır ayrıca eyer derseler ki derler 450 son fiyat dersin ok kolay gelsin çok ısrarcı olma 400 e düş fazla da inme

arkadaşım öncelikle 3+1 diyorsun 3+1 fiyatı normal fiyatı 2300 dür bu 1 götüre dersen eyer şöyle adlandıralım 40 adet sorti malzemeli 35*40=1400 eder ancak sadece işçilik ise 350 kafidir beton borusu hariç kolan zayıf akım dahil fiyatıdır ayrıca eyer derseler ki derler 450 son fiyat dersin ok kolay gelsin çok ısrarcı olma 400 e düş fazla da inme
piyasada anamızı ağlattılar bizi bu fiyata ittiler yanlız benim fiyatım bursa için geçerli diyerlerinde kullanma

Forum istatistikleri

Konular
128,098
Kullanıcılar
449,798
Son üye
jsons

Yeni konular

Geri