Daire götürü fiyatı

H@san

Üye
mrb arkadaşlar.3+1 bi daire anahtar teslimi kaça yapılır.desant kablo montaj toplamda 40 adet sorti var.bu konudaki mesajlarınızı bekliyorum.daha önce götürü daire işi yapmadım bu yüzdende fıyat vermekte sıkıntı yaşıyorum.ayrıca elektrik kolon anten kolon ve telefon kolonu ayrımı hesaplanır fıyata dahilmi edilir............saygılarımla.............

sayın abim.yapacağın iş yeni binamı tadilat mı.yeni bina is 1000 tl yeterli. sadece işçilik.tadilatsa 1200 tl iki kişi ile 3 günde rahat rahat teslim edersin.

Toplamda 40 sorti varsa
40x35 = 1400 TL + 100 TL kat panosu=1500TL ye malzeme dahil yapabilirsin.Kolon hatlarina gelince onlarda bu fiyatin icinde olsa bile kurtarir cok rahat. Anahtar prizleri haric tut fiyattan,onlari isverene aldir.

izmitte yaklaşık 80 daire üzerine konuştum, daireler sıfır. 300tl daire başına malzeme dahil. yıl 2007

izmitte yaklaşık 80 daire üzerine konuştum, daireler sıfır. 300tl daire başına malzeme dahil. yıl 2007

Mustafa bey 300 tl ye aldinizmi peki isi,insallah almamissnzdir.
1 personelin maasi 1000 tl desek ssk yemek yol vs 1500 tl
bu adam 26 gun calissa gunlugu 58 tl yapar gunluk size maliyeti.
1 daireyi 4 yevmiye ile bitirseniz(ivir zivir isler haric) 232 tl yapar size maliyeti.
Kaldiki bu isin malzemesi nerde.Sizin kazanciniz nerde,sirketin genel giderleri ve kazanci nerde.

Mustafa bey 300 tl ye aldinizmi peki isi,insallah almamissnzdir.
1 personelin maasi 1000 tl desek ssk yemek yol vs 1500 tl
bu adam 26 gun calissa gunlugu 58 tl yapar gunluk size maliyeti.
1 daireyi 4 yevmiye ile bitirseniz(ivir zivir isler haric) 232 tl yapar size maliyeti.
Kaldiki bu isin malzemesi nerde.Sizin kazanciniz nerde,sirketin genel giderleri ve kazanci nerde.

2007 yılında kocaeli üniversitesinde öğrenciyken bu işi almıştım. amacım aylık masraflarımı karşılamaktı ve şu anda izmitte bir arkadaşım aynı işi devam ettiriyor ve bu fiyata anca iş alabiliyor. tesisat işlerini artık yoldan geçenler bile yapmaya başladı. inşaat ustaları bile bu işleri yapıyor.

yani şirket gideri yok, vergi yok, ssk yok. dükkan kurmuş, maaşlı eleman çalıştıran iş yeri sahipleri için vede Türkiye için vahim bi durum.

Toplamda 40 sorti varsa
40x35 = 1400 TL + 100 TL kat panosu=1500TL ye malzeme dahil yapabilirsin.Kolon hatlarina gelince onlarda bu fiyatin icinde olsa bile kurtarir cok rahat. Anahtar prizleri haric tut fiyattan,onlari isverene aldir.

Siz başka bir dünyada yaşıyorsunuz galiba?35 tl sorti başına kim iş veriyor bu vakitte.Şunu söyleyeyim tamamen y.g. üzerine çalışmaktayım,tesisat işine hiç girmedim fakat partner firmalar üzerinden gene piyasayı takip ediyoruz ama konuşulan fiyat 15tl/sorti başı ortalama da 17 tl'ye iyi deniyor.35 nerde :D

Siz başka bir dünyada yaşıyorsunuz galiba?35 tl sorti başına kim iş veriyor bu vakitte.Şunu söyleyeyim tamamen y.g. üzerine çalışmaktayım,tesisat işine hiç girmedim fakat partner firmalar üzerinden gene piyasayı takip ediyoruz ama konuşulan fiyat 15tl/sorti başı ortalama da 17 tl'ye iyi deniyor.35 nerde :D

Bu fiyatlar 1.NERDE 2.KiME 3.NASIL is yaptiginiza bagli.Mahalle arasindaki gariban vatandasa tabiki 15 TL ye yapicaksin.
En son yaptigimiz isin sorti fiyatlarini yaziyorum.

Güvenlik hatlı normal aydınlatma sortisi 37.55
Güvenlik hatlı komütatör aydınlatma sortisi 43.52
Güvenlik hatlı paralel aydınlatma sortisi 14.22
Güvenlik hatlı Tablodan kumanda edilen aydınlatma sortis 37.55
Güvenlik hatlı priz sortisi 40.22

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim arkadaşlar.serdargüney arkadaşım 1000 tl sadece işçilik biraz zor gibi düşünüyorum.dün pıyasada biraz araştırma yaptım.1 daire sadece işçilik 700 tl artı kolonlar 50 tl.yani bir daire anahtar teslimi sadece işçilik.750 tl gibi.bi fıyata yapılıyor.bu iş istanbul beylikdüzünde.toplam 100 dairelik bir proje.planşenin bozuk olması beni bu fıyatta tereddüte düşürüyor...........

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri