Dahili pozisyonlamalı servo

AhmetNuri

Üye
Merhaba

Dahili pozisyon özelliği olan bir servo arıyorum. En uygun hangisini tavsiye edersiniz?

Örneğin sistem şöyle çalışacak servo sürücünün içersinde bilgisayardan bir kere 10 tur saat yöünde 20 tur saat yönün tersinde dön dicem . B işlemi plc filan kullanamdan sadece 2 buttonla yapmak istiyorum. Tavisyeleriniz bekliyorum

Teşekkürler

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhaba

Dahili pozisyon özelliği olan bir servo arıyorum. En uygun hangisini tavsiye edersiniz?

Örneğin sistem şöyle çalışacak servo sürücünün içersinde bilgisayardan bir kere 10 tur saat yöünde 20 tur saat yönün tersinde dön dicem . B işlemi plc filan kullanamdan sadece 2 buttonla yapmak istiyorum. Tavisyeleriniz bekliyorum

Teşekkürler

BOSCH REXROTH ile dahili 64 pozisyon, farklı hareket profilleri ile mümkün. Digital I/O larla pozisyon seçimi yapabilirsiniz. Servo Kontrol Firması ile temasa geçerseniz yardımcı olurlar.

7 dahili pozisyonlamaya sahip Kinco servo motorları kullanabilirsiniz. digital girişler ile belirlediğiniz pozisyonda döndürebilirsiniz. Güvenliği artırmak istiyorsanız servomuzda bulunan softlimit özelliğini kullanarak gideceği maksimum adımı sınırlayabilirsiniz.
Bu uygulama için diğer servolara göre fiyatlarımız ekonomiktir.
Ayrıca servonun üzerindeki ekrandan pozisyon, hız bilgilerini ve diğer parametre ayarlarını değiştirebilirsiniz.
Anlattığınız uygulama için PLC ve ekran kullanmanıza gerek yok.
İrtibata geçmeniz halinde uygulama ile ilgili daha detaylı bilgi verilir.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri