Dünden Bugüne Kontrolkalemi.com (Kontrolkalemi.com Tarihi)

sitenin kuruluşunda ve yapımında emegi geçen herkese teşekkürler. siz gelecek nesle ışık tutan bir site yapmışınız gelecek nesillere miras bırakmakda her babayigidin harcı degil ...umarım ülkemizde sizin gibi insanlar çogalır.

İnternet üzerinden ne zaman teknik bir konuda araştırma yapmam gerektiyse kontrolkalemi.com'da buldum.Üye olduktan sonra Yöneticilik başvurusu yapıp elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştım,bu platformda küçücük bir yeride doldurabiliyorsak ne mutlu bize..

Tekrar teşekkürler kontrolkalemi.com

Teknik bilgi ve paylaşım konusunda bir numaralı forum çok faydalı ve eğitici bir forum tüm emek sahiplerine teşekkür ederim.

kurucusuyla,üyeleriyle eleştirenleriyle katılımcılarıyla herkese sonsuz teşekkürler

Teknik insanların siyasetci,siyasetcilerinde teknik insan olmadıgını ,din,meseb,ırk,renk ayrımı yapmadan tiçari kaygı duymaksızın teknolojik yenilikleri ve teçübelerini paylaşan Türk insanının dogasında olan paylaşım,yardım sever kimligini halen çanlı tutmayı başaran ender Paylaşım sitelerinin en büyügü.

Egitim alanında teknik ögretmenlerin destek ve paylaşımları ile dogru, anlaşılır bilgi kütüphanesi misyonunuda eline almış bir site

TÜM EMEĞİ GEÇENLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLER...
NE MUTLU **KONTROLKALEMİ.COM ** LUYUM DİYENE !

böylesine güzel bilgi kaynağını sunma imkanı veren ve sunan değerli forum üyelerine çok teşekkür ederim...

siteye kurmada emeği geçen herkese çok teşekkürler gerçekten de çok yaralı bilgiler ve dökümanlar bulabiliyorum

allah sizi basımızdan eksik etmesin

Ben de kontrolkalemi.com ailesinde 3. yılımdayım .Hep beraber daha nice yıllara...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri