CSR8645 Bluetooth Receiver Mikrofon Girişi Sorunu

97kerem333

Üye
Merhaba, kaskım için yurt dışından getirttiğim CSR8645 modülünü kaskıma monte ettim. Şu an sadece mikrofon girişinin nasıl yapılacağını çözemedim. Mikrofon devresi hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Modül ile ilgili şemalar bunlar;
HTB11F5VFVXXXXbxXXXXq6xXFXXXj.jpg

Ve benim yapmam gereken devre bu sanırım. Lakin L1 15nH ile belirtilen ne olduğunu tam çözemedim.
Exbt8645_mic_input.png

15nH adli parca bobindir. 15 nanohenri degerindedir. Online parca satisi yapansitelere bir bakiniz oralarda bulunur buuuk ihtimal. Bulamazsaniz uygun zamanda bende bakabilitim.

Kolay gelsin.

Teşekkür ederim yorumunuz için. http://www.bluemavi.com/vitrin/kategori_vitrini1_new.asp biraz daha araştırdım ve burda NH olanları buldum. Lakin aralarında 15NH yok 1.5nh olanlar 10adetlik paket halindeymiş sanırım hepsini seri bağlarsam da iş görür. Ama kaskta kullanacağım için ne kadar az yer kaplarsa o kadar iyi. 15nh bulabileceğim bir internet sitesi biliyorsanız çok iyi olur :(

Kaliteli cep mikli kulaklık al devresinde vardır olmadı cep tel tamircisine başvur şste hurda kartlardan söker.

15nH baktin hicbiryerde bende göremedim sahsi tavsiyem devreyi kurunuz bu bobinin oldugu yeri hazir ediniz bobin yerine kisa bir iletken tel ile atlayiniz. Seri devrede bu bobin cok buyuk bit etkeni olacagini sannmiyorum. Devreniz calisirsa bobin arayışına girebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri