Control Techniques SK (HF 05) Hatası Veriyor Ne Yapmam Gerekiyor?

HF 03 arızası sürücünün soğutma fanından kaynaklanıyor arkadaşım sürücünün fanı üç telli bir fan olup geri besleme sinyali ile çalışıyor fan kirlenip kitlendiği zaman ve arızalandığızaman HF 03 arızası verir. HF 05 arızasıda 03 gibi basit birarızadır servisini arayıp öğresen iyi olur TEL.0216 418 24 20 aziz beyle görüşmende fayda var saygılar kolaygelsin.
merhaba bu fan arızasıyla bende uğraşıyorum fanı değişirdim fakat taktığım fan geri besleme frekansın oluşturmuyo dolayısıyla sürücü hata görmeye devam ediyo sürücüye bu frekansı nasıl verebilirim?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
merhaba bu fan arızasıyla bende uğraşıyorum fanı değişirdim fakat taktığım fan geri besleme frekansın oluşturmuyo dolayısıyla sürücü hata görmeye devam ediyo sürücüye bu frekansı nasıl verebilirim?

arkadaşlar aynı sorun bendede var orjinal fan yerine basit 24dc fanlardan nasıl takabiliriz

arkadaşlar aynı sorun bendede var orjinal fan yerine basit 24dc fanlardan nasıl takabiliriz

senin orjinal fanın üç uçludur. basit fanlardan takman için devreye bir kaç işlem uygulanması lazım. yada orjinal fanını bulup takacaksın.

Arkadaşlar konu çok eski ama ileride baskadinin işine yarayacağıni düşünerek cevap yazmak istedim.
Hf03 hatasi fandan kaynaklıdır kendi uzerindeki 3 kablolu fan olup yenisiyle degistirmek gerekebilir. 3. Kablodan çıkacak olan sinyal önemli olduğundan herhangi sıradan bir fan yerinde çalışmayacaktır. Hatta kontrol kartini bozma ihtimalide vardır.tavsiyem aynısıyla değiştirmeniz ve cihazı kandırma yöntemlerine BAS VURMAMANİZ

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,842
Son üye
hpysu

Yeni konular

Geri