commander sk yardım?

meraba arkadaşlar abb invertörüm arıza yaptı elimde bulunan 3kw trifaze commander sk yi kullanmak istiyorum.bu cihaz plc de calısıyordu ayarlarını sıfırladım ama simdi 0,75kw motor calıstırmak istiyorum harici potansiyemetre ve gerekli ayarlarını ileri geri calıstırma ayarları gerekiyor acil cevap yazarsanız sevinirim..

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
5 nolu prametreyı pad konumuna alırsan elle ayrlrsn pot konumun alırsan pot ile ayarlarsın parametreyı ayarladıktan sonra aç kapat kaydeder bılgyı sonra b2 b4 ve b5 i koprule çalıacaktır.yne olmassa sor yardımcı olurm.. b5 ileri dir b6 geridir.birini secerken digerini secemezsin.potu da t1-t3-t4 uclrına baglıyacaksın 3 bacagı.eger potu secersen ama pad secersen kendı uzerndekı tus takımında asagı yukarı oku kullanırsın
bu surcude ılk 10 prmetre motor etıket bılgılerdır.dıgrlerı zatn klames kapgnda yazar.1den 10 kadar hz devir akım vs..

https://i.kontrolkalemi.com/5/Comm SK Turkce.pdf buraya bi bak 7 Çabuk Devreye Alma kısmında bglantı şekli var.saygılarımla

arkadaşım çok saol hallettim parametre 5 ten auve yaptım hallaldu.

Commander SE-SK ve SX serisi sürücüler ile pc usb haberleşme yapan kabloya ihtiyaç duyarsanız lütfen danışınız. Parametreleri kopyalamak yedeklemek ve sürücüyü izlemek için birebir.

nekadar ücret karşılında sahip olabiliyoruz ve telemekanik ve delta nınkide lazım bunları temin edebilirmiyiz ve üçretleri yazarsan sevinirim.

Commander SK ve serisi sürücüler ile pc usb haberleşme yapan kabloya ihtiyaç duyarsanız lütfen danışınız. Parametreleri kopyalamak yedeklemek ve sürücüyü izlemek için birebir.[/QUOTE]

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,925
Son üye
Taylor Quinntin

Yeni konular

Geri