Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

cofaso 6.2 'yi indirdim fakat nasıl kullanacağımı ve ne amaç için kullanıldığını bilmiyorum yardımcı olunmasını rica ederim !!

Merhaba serra,

Mert Bilgi'nin sitesinde videolar var, onlardan yazılımın nasıl kullanıldığını öğrenebilirsin. Bu yazılım pano ve otomasyon projeleri için gerekli bir yazılım.

Selamlar

Merhaba kalipson,

bu sitede sağ alt köşede yanan trafik lambasının nasıl kapatıldığını bul ve kapat, ardından tüm cofaso kurulumlarını kaldır, Program Files altındaki tüm cofaso dizinlerini sil (şuana kadar proje çizmediysen), sonra tekrar sadece 1 tanesini kur.

Selamlar

selam cofaso programını kullanıyorum güzel kullanışlı bir program ama çok önemli bir eksiği var yapılan çizimleri tekrar aynı cofasoda açmak için kaydedemiyorum dxf formatında kaydettim diyelim blg formatlayıp yeniden kurduğumda kaydettiğim dosyaları okuyamıyorum import - export ta denedim olmadı bunun bi yolu var da ben mi bulamıyorum

Merhaba,

selam cofaso programını kullanıyorum güzel kullanışlı ...

Bunun genelde bir sebebi oluyor, o da dosyanın veya dosyanın bulunduğu dizin serisinde türkçe karakter olmasıdır.

Birde cofaso'nun kendi formatı XML türündedir.

Selamlar

Merhabalar, Cofaso programı tamamen ücretsiz mi? yani Mert bilgi işlem'den indirip kullanan kişiye herhangi bir yasal yükümlülük yok mu?
Evet ücretsiz ise ve yasal yükümlülük yoksa yine aynı firmanın pazarladığı Cosafo lisanslı programın arasında ne fark var. fark yoksa o halde işletmeler ücretsiz olarak indirip kullanabilirler mi?

Merhaba 7adet7,

bu yazılım ücretli bir yazılım. Test amaçlı 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz, öğrenciler öğrenimleri süresince ücretsiz kullanabilirler, fakat mezun olup bir şirkette çalıştıklarında ücretli sürüm almak zorundadırlar. Şayet şirketiniz yoksa ve evde kullanıyorsanız ve mükellef değilseniz ücretsiz kullanabilirsiniz.

Kısacası ticari kullanımların hiçbiri ücretsiz DEĞİL!

Kolay gelsin.

Merhaba cemal uçkan,

bu sitenin ana sayfasında yarışma yarışma resmini tıklayın ve "volcanoos" ilk mesajının en altında yarışma soruları var.

Bu dosyayı indirin ve soruları cevaplayın.

31.12.2009 gece 24:00 son cevap süresi.

Kolay gelsin.

Merhaba 7adet7,

bu yazılım ücretli bir yazılım. Test amaçlı 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz, öğrenciler öğrenimleri süresince ücretsiz kullanabilirler, fakat mezun olup bir şirkette çalıştıklarında ücretli sürüm almak zorundadırlar. Şayet şirketiniz yoksa ve evde kullanıyorsanız ve mükellef değilseniz ücretsiz kullanabilirsiniz.

Kısacası ticari kullanımların hiçbiri ücretsiz DEĞİL!

Kolay gelsin.

Sn Cofaso Destek :

Bende proğramınızı evde deneme amaçlı olarak kullanmaya başlıcam sitenizdeki demonuzda 1 aylık kısıtlamamı var. Cünkü bana demoda kısıtlama yok denmişti.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri