codesyse cihaz girmek

aarkadaşlar merhabalar codesyse crevisin uzak iolarını girmek istiyorum ama bir türlü giremiyorum. 3.5 versiyon xml dosyası var aam göremiyorum yine beijerin txb soft kontrol panelini nasıl eklerim
teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
crevis coupler seçme.JPG modullri seçme.JPG dur resimli anlatayım sana anladığım kadarı ile bu sitede bilmeyenler bilmeyenlere yardım etmeye uğraşıyor. tipik türk alışkanlığı herhalde . şimdi codesys seçtiğin zaman new projekt dediğinde 2 seçenek çıkar yada 3 önemli değil biri library biri proje
projeyi seçersen satandart proje diye sana bu sefer projenin adını ve hangi klasöre kaydetmek istediğini soar onu yazdıktan sonra bir pencere açılır Ekli dosyayı görüntüle 33594
sonra cihazı yükler yükledikten sonra bus coupler ne ise modbus eternet ne bilim ethercat onu seçersin önce ad device dediğin zaman sana hangi bus iletişimi kullanacağını sorar mesela ethercat diyelim Ekli dosyayı görüntüle 33594 crevis coupler seçme.JPG
sonra coupleri seçeceksin daha sonra modülleri Ekli dosyayı görüntüle 33594 crevis coupler seçme.JPG modullri seçme.JPGgerisi internette youtubede var zaten

Ekli dosyalar

• ethwercat seçme.JPG
    ethwercat seçme.JPG
    122.5 KB · Görüntüleme: 31

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular