Cnc reuter 4 eksen

Herkese kolay gelsin liseli öğrenciler için cnc router yapmak istiyorum bana malzeme listesi ve nerden bulabilecegim söyleyecek bir üstat varmı 2000*1000*500mm olacak a z ye yardımcı olacak arkada için tsk ileride tezgah büyüyecek şekilde malZemeleri almak istiyoruz şimdiden tsk herkese.

Lise öğrencileri 2000*1000*500 lük cnc yapmaya başladılar ha , çok iyi çok iyi.
Size a dan z ye anlatmak yerine siz a dan z ye okuyup öğrenseniz daha kolay olmaz mı ?
Cnc bölümü bunun için bilgi biriktirdi.

Size a dan z ye anlatmak yerine siz a dan z ye okuyup öğrenseniz daha kolay olmaz mı ?
Dostum bir hocam yardım istedi ondan dedim on yargıyla yaklasmasak

ön yargı ???

Dostum bir hocam yardım istedi ondan dedim on yargıyla yaklasmasak

2uswx05.gif

hocana forumun linkini ver okusun o zaman ?

@KAZIMUGUR Abi konuyu açan bir öğretmen meslek lisesinde bildiğim kadarıyla ama mesleğinin hakkını verenlerden geçenlerde de otomasyon malzeleriyle ilgili bir konu açmıştı!Öğrencilerin eğitim alması için!

Herkese kolay gelsin liseli öğrenciler için cnc router yapmak istiyorum bana malzeme listesi ve nerden bulabilecegim söyleyecek bir üstat varmı 2000*1000*500mm olacak a z ye yardımcı olacak arkada için tsk ileride tezgah büyüyecek şekilde malZemeleri almak istiyoruz şimdiden tsk herkese.
Merhaba;

Cnc kullanılan tüm malzemeleri en uygun Şahin rulmandan temin edebilirsiniz.(Site ile yakın uzak bir ilişkim yoktur.2-3kez alışveriş yapmışlığım var.)
Malzeme listesi de verilebilir ama bunun için sizin cnc ile ne işleyeceğiniz , ne yapacağınız gibi bilgileride vermeniz gerekiyor.Bu bilgiler ışığında ustalar size destek olabileceklerdir.
Cnc ve donanımı ile ilgili bu forumda kaynak çok.Arkadaşların verdiği 2-3 linki okusanız kafanızda bir şeyler oluşacaktır.

Selamlar

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,595
Son üye
Ferden1011

Yeni konular

Geri