CNC için kesici uçlar hakkında

kesim ucunu kendi yapan yok mu? takograf işi sırasında ehliyetlere çip takmak için oyan makinanın bıçağını cd rom'un kafa milinden yapmıştım krom du sağlam oluyor plastik için ama.

ölçü ve çizim verirsen yardımcı olurum.

kesim ucunu kendi yapan yok mu? takograf işi sırasında ehliyetlere çip takmak için oyan makinanın bıçağını cd rom'un kafa milinden yapmıştım krom du sağlam oluyor plastik için ama.

Bazı işler için ufak tefek birşeyler yapabilsek çok iyi olur. standart uçlar tam uygun olmuyor veya özel uçların sap çapı denkgelmiyor. 1cdromdan 2 tanemi oluyor?
Buarada özeliniz kapalımı?

8 mm 45 derce derz bıçagı 22 euro
10 mm 45 drc derz bıçağı 28 euro
12 mm 45 drc derz bçğ 32 euro tamamı karbur

5x55x100 strafor bıçağı 20 euro
6x55x100 " " 23 euro
6x55x125 " " 26 euro tamamı karbur.
Teşekkür ederim ama hiçte soylediginiz gibi uygun fiyatlar değil.

Teşekkür ederim ama hiçte soylediginiz gibi uygun fiyatlar değil.
Onlar liste fiyatıdır, liste üstünden isk. oranı vardır. cash, haftaya veririm abi, ay sonu bakarız abi, bi daki gelişimde versek olurmu abi, hallederiz abi, sen geçerken bi ara uğra gibi isk. oranları vardır.%60 kadar varabilir. :rolleyes:

Onlar liste fiyatıdır, liste üstünden isk. oranı vardır. cash, haftaya veririm abi, ay sonu bakarız abi, bi daki gelişimde versek olurmu abi, hallederiz abi, sen geçerken bi ara uğra gibi isk. oranları vardır.%60 kadar varabilir. :rolleyes:
Ben cash %60 varan orandan alip denemek istiyorum:)

herkese merhaba
yorumlarınızı okudum.en çok güldüğüm % 60 iskonto :)) bende alırım aynı ürünü % 60 iskontolu fiyatlardan.
yazılan fiyatlar iskontosuz net fiyatlardır+kdv .piyasada daha ucuz ürünlerde var tabiki bizden daha pahalı olanlarda var.Daha ucuz almak isteyen kullanıcılar ebar - alibaba gibi sitelerden kalitesine karburun yapısına göre geometri işçiliğine göre değişik fiyatlar var.çinden getirtilen ve türkiyede işlenen ürünlerde var.tercih kullanıcı müşterilerin.ucuz etin yahnisi iyi olur.
biz müşterilerimizden memnunuz müşterilerimizde bizden memnun.
Formda arkadaşlar fiyat sordu bizde söyledik:)) Sıradan ürün satmıyoruz.Çünki imalatçı değiliz.
Herkese bol kazanç...

Bazı işler için ufak tefek birşeyler yapabilsek çok iyi olur. standart uçlar tam uygun olmuyor veya özel uçların sap çapı denkgelmiyor. 1cdromdan 2 tanemi oluyor?
Buarada özeliniz kapalımı?

özel ölçülü istediğiniz uçların.Özelliklerini ve ölçülerini verirseniz yardımcı oluruz.Özel,standardın dışında ürün talebinizde tek adette fiyatlar yüksek olur fakat ölçünüze yakın iş görebilecek ürünlerde eğer seri imalatta varsa daha uyguna gelir fiyatlar 1 adetle 10 adet ve daha üzerinde değişken olur.% 5 İLA %15 arasında değişir.sap çapları penslere göredir er-11 den başlayıp er 40 varan penslerde 1 mm başlar 20 mm e kadar gider şaft kalınlığı farklı uç kalınlıkları farklı ürünlerimizde var.şaft 6 mm dir uç 4 mm gibi

Kayserili dikkatini çekerim forumun adı değişecek trakya club olacak. [emoji6][emoji6][emoji14][emoji1]

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri