CNC Devreye Alma

bsfrot

Paylaşımcı üye
Merhabalar

Bir arkadasımın sahip olduğu firmada Motorları ve sürücüleri hala duran fakat çalıştırılamıyan bir CNC için yeniden devreye alma çalışmaları yapılmaktadır..Aynı zamanda CNC de taret de bulunmaktadır.Motorlar ve sürücüler FANUC tur.

Sözün kısası Ben otomasyon mühendisiği yaptığımdan CNC ler ilgi alanım olmadı.Bu aşamada bize destek olabilecek arkadaslarla irtibata geçmek isterim..

NOT firma İzmirdedir.

Hiç bir alakam olamamakla beraber Ajan cnc ile görüşebilirsiniz benim bildiğim profesyonel iş yapan bir firma.İzmir firmasıdır.Adres:Çiğli AOSB.

izmir de ustam

Sitenizi inceledim...Profesyonelce işler yapmışsınız anlaşılan..Peki bu makineyi ayağa kaldırmak için izmire gelebilrimisiniz?Uzak olması sıkıntımı?

Sıkıntı tam olarak nedir?Fotolarını atabilirseniz gerekli yardım konusunda ayrıntılı olarak konuşabiliriz

sorun nedir yazabilirmisiniz?Fanuc sistemlerde teknik servisler bir noktaya kadar müdahale eder eğer fanuc sistemde sorun varsa fanuc teknik servisi çağırmalısınız.sorun nedir tam olarak?Bu cnc daha önce çalışıyormuydu?Eğer CNC çalışıyorsa daha önce ve şuan çalışmıyorsa mutlaka arızalar için kodları vardır!

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,928
Son üye
welat karzan

Yeni konular

Geri