Cnc de dişli yapma

Model arabada bu kadar büyük dişlileri nasıl kullanacaksın çok merak ediyorum.

Abi arabada büyük olacak :D birde şanzıman 10-12 cm arası oluyor boyut çok büyük değilki bence.Benim bi scalam yok.malzeme ne kadar tutarsa şaseyi ona göre yapacam.
Ustam bu arada ankaradaysanız sizinle tanışmak yemek ısmarlamak isterim @ankis ustamada geçerli teklifim kendim sistem uzmanıyım para verip aldığımız ürünlerin formunda bile yok böyle hızlı ve doyurucu cevaplar..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla hadi bakalım. Yapımı için burada konu açıp gelişmeleri kaydedersen takip etmek isterim.

Belki ben de yaparım bir araba.

Ustam bu arada ankaradaysanız sizinle tanışmak yemek ısmarlamak isterim @ankis ustamada geçerli teklifim kendim sistem uzmanıyım para verip aldığımız ürünlerin formunda bile yok böyle hızlı ve doyurucu cevaplar..

dosyalarını gondereyim sana... buradan yuklenemiyor.. email adresini gonderirsen ... acad 10 versiyonda dwg ve dxf olarak kayıtlı.. dediğim gibi pleksiden kesimde yuksek devirde cok uzun omurlu olmayacak.. elimde parca pleksiler var ama kesin kırılacaktır..delrin ne kadar dayanır bilmiyorum ,pleksiden uzun ömürlü olur ama... metal olursa epey gider kullanım olarak...dişliler 60 ,70 90 ve 100 mm çaplarda.. modul 3 ,, dolayısı ile bu çaplara en yakın değerde çap çıkıyor bire bir 100 veya 90 değil... zaten dosyaları acabilirsen çaplarınıda ölçebilirsin..

yemek teklifin için teşekkur ederim... tanışmak için bi ara bulusuruz tabi... bende Ankaradayım, suat hocaylada tanısırız bu vesileyle

dosyalarını gondereyim sana... buradan yuklenemiyor.. email adresini gonderirsen ... acad 10 versiyonda dwg ve dxf olarak kayıtlı.. dediğim gibi pleksiden kesimde yuksek devirde cok uzun omurlu olmayacak.. elimde parca pleksiler var ama kesin kırılacaktır..delrin ne kadar dayanır bilmiyorum ,pleksiden uzun ömürlü olur ama... metal olursa epey gider kullanım olarak...

yemek teklifin için teşekkur ederim... tanışmak için bi ara bulusuruz tabi... bende Ankaradayım, suat hocaylada tanısırız bu vesileyle
Hocam çok çok teşekkür ederim ***@*** delrin baya sağlam bir malzemeye benziyor hocam demir ağır oluyor delrin kırılırsa kestamidten yaparım ilk adımı bi atabilirsem gerisi gelir inşallah.

Müsait olduğunuz bir gün hocam 6 dan sonra herzaman uyar bana.

Moderatör tarafında düzenlendi:
projenin yapım aşamalarını yazarsanız takip edriz forumdan :)

Tabiki usta birde ben resimdeki motorun özelliklerini nasıl bulacam kaç adımdır kaç torktur datashell ti genel bu motora özel bulamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

step motorlar genelde 1.8 derece oluyor.. buda 1 tur dönmesi için 200 adım atlaması demek...

Sanırım arkadaş IKA yapıyor. Buradan gelişmeleri takip etmek isteriz. başarılar

IKA ne olaki hocam ite kaka anca mı demek o kadar soru sordumki ustalara

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Forum istatistikleri

Konular
128,155
Kullanıcılar
449,900
Son üye
adidas2131

Yeni konular

Geri