Chiller Devreye Alma Fiyat

guneyemre

Üye
Arkadaşlar merhaba. şirket olarak şubelerimizde kullandığımız toplam 5 adet Chiller imiz var. bunların yılda 2 defa kış ve yaz moduna alınması ile ilgili fiyat araştırması içersindeyim. tanıdığınız firmalar, devreye alma esnasında yapılan işler (gaz değişimi, vanaların kontrolü vs.) ile ilgili bilgilerinize ihtiyaç duyuyorum. paylaşımlarınızı bekliyorum. Herkese işlerinde kolaylıklar diliyorum.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhaba;
Başım ağrımasın diyorsanız, cihazınızın yetkili servisi ile anlaşın derim. Fiyat pahalı olabilir ama( iyi bir firma ise) hizmet kusursuz olur.
Yaz modu ve kış moduna alması ( yani ısıtma ya da soğutma yapmasını kastediyorsanız) basit bir işlem. Ama yapacağınız Bakım anlaşması önemlidir. Bunlar;
Su seviyesi kontrolü,
Gaz miktarı kontrolü,
Filtrelerin temizliği,
Komprösörün kontrolü( elektriksel ve mekaniksel)
Evoparatör ve kondanser bakımını kapsar .
Soğutucular için bu bakımlar, özellikle temizlikler çok önemlidir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. şirket olarak şubelerimizde kullandığımız toplam 5 adet Chiller imiz var. bunların yılda 2 defa kış ve yaz moduna alınması ile ilgili fiyat araştırması içersindeyim. tanıdığınız firmalar, devreye alma esnasında yapılan işler (gaz değişimi, vanaların kontrolü vs.) ile ilgili bilgilerinize ihtiyaç duyuyorum. paylaşımlarınızı bekliyorum. Herkese işlerinde kolaylıklar diliyorum.

fiyat bulunduğunuz şehire göre değişir.1000 TL /yıl ile 4000 TL /yıl + malzeme +kdv fiyata yapılır.(yılda 2 defa cihaza müdahale fiyatıdır.)

05078082442 nolu telefondan Serdar çelik beyle görüşün Emrah yücel yönlendirdi deyin selamlarımı iletin ne istiyorsanız yardımcı olur. Kendisi chiller profudur diyebilirim...

erol bey ve emrah bey çok teşekkürler paylaşımınız için. iyi çalışmalar dilerim sizlere

Merhaba; şirket olarak bu konuda size yardımcı olabiliriz. Satış,teknik destek ve servis hizmeti veriyoruz.
Ayrıntılı olarak konuşmak için lütfen 542 2427525 yada 216 5765070 no'lu telefonları arayınız.

İyi günler dilerim.

Arif Yücel

firma olarak bakım anlaşmalı müşterilerimize 7/24 ariza servis veriyoruz ayrıca cihaz adedine göre fiyat indirimi yapabiliriz

ilgili:Yavuz KARA 0532-202-62-66 veya 0212-222-52-17

Son düzenleme:
yardımcı olanlara teşekkür ederim. herkese iyi çalışmalar...

Arkadaşlar mrb. Alarko Carrier 30RB802,758 KW kapasiteli R410A gazı kullanılan soğutma grubumuz için yılda 2 defa (kış ve yaz modu) devreye alma fiyat teklifi araştırıyorum. paylaşımlarınızı bekliyorum. iyi çalışmalar...

Forum istatistikleri

Konular
127,957
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri