Chevrolet Cruze

Kıymetli arkadaslarım herkese iyi akşamlar. Sonunda Chevrolet Cruze beni kandırdı ve onu almaya karar verdim:) Forumda bu aracı otomatik manuel fark etmez kullanan varsa lütfen yorumlarını yazabilir mi? Hangi modeli daha iyi vb vb. Teşekkürler

Arkadasim hevesini kirmak gibi olmasin da cruse kullanan arkadasim vardi.beyinde bi sorun cikti arabasi 2 ay yatti filan.satmaya kalkti satamadi takasa gitti vs..ben tavsiye etmem.butcene uygun alman ve japon araclara yonelmeni tavsiye ederim

Kıymetli arkadaslarım herkese iyi akşamlar. Sonunda Chevrolet Cruze beni kandırdı ve onu almaya karar verdim:) Forumda bu aracı otomatik manuel fark etmez kullanan varsa lütfen yorumlarını yazabilir mi? Hangi modeli daha iyi vb vb. Teşekkürler

S.a. Chavrolet türkiye pazarından çekilme kararı aldı 2015 başlarından itibaren satışı zorlaştıve piyasada değer kaybetti. Tüm bu olumsuzluklara rağmen alacağın araç 2012 model ve üzeri 1.6 110 bg alacaksan ve uzun vadeli binerim diyorsan çok güzel araba derim ve o paralara o konforu bulman mümkün degil derim zaten araç güvenlik konusunda kendini kanitlamış.
Yalnız benzinlisinin yakıt sarfiyati segmentine göre bir tık fazla.

Biniciysen al bu benim fikrim

Bende bu ikilimde kalıyorum. Bineceğim lakin her anda satma durumumda olabilir. Buda var. Arada kalıyorum

Chevrolet binici arabası kısa vadede al / satta zarar edebilirsiniz. Chevrolet'in türkiyeden çekilmesi markanın itibarı düşürdü

Her malin bir alicisi illaki vardir fakat arac alirken marka yedek parca sorunsuzluk 2.el satis vs bu tur seyleri mutlaka dusunmek gerekir..ben alicam uzun yillar da binicem diyorsan eger bu dediklerimi unut hevesini de kirma al bin..fiyatina gore guzel arac bnce de..

Cruze biraz fazla yakıyor diye biliyorum ama aldıysanız hayırlısı olsun kazasız belasız binin.

Yorumlar için teşekkürler. Henüz almadım kararsızlardayım hala. Dert ettiğim yakıtı değil aslında satmak istediğimde sıkıntı ne derecede yaşarım bunu düşünüyorum. Ama herşey satılır diyorum kendi kendime. Bilemedim yani :))

Temiz kazasiz degisensiz orjinal az km li arac her zaman satilir..bir toyota veya honda gibi 1 hafta da satilmaz bastan soliyim..

Aracı alayım eğer ihtiyacım olursa satarım diyorsanız pek tavsiye etmem. Satışı alman ve japon markalarına göre daha yavaş gerçekleşir. Piyasadan çekildiği için her geçen yılda değer kaybıda artacaktır. Ama siz aldığınıza göre sizden de birisi alır.

Bu aracı kaç paraya buldunuz ya da kaç para vermeyi gözden çıkardınız?

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,891
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri