Cdrom'dan cd çalar yapımı

player00

Üye
Arkadaşlar elimde LG 52x cd rom var stereo girişli track cd de elimde mevcut arkadaşa söledim psu ayarlayacak ama benim kafama takılan nokta toggle switch de gerekli diyor anlatımı yapan yer. açma kapama power tuşu buldum diyelim nasıl psu ile bağlantısını yapıcam bi yardım edebilirmisiniz.. şimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkürler

bence hiç ugraşma, harcadığın emek ve vakide yazık. Artık piyasada 5 liraya sarjlı ve microsd kart girişli mp3ler bulunuyor.
İlle yapacağım diyorsan switche filan gerek yok. cdroma psuyu ve öndeki jacktandan hoparlörü/kulaklığı bağlaman yeterki.

Şimdi cdromun resmine baktımda, aynı cdromu 7-8 yıl önce şahine takıp kullanmıştım :)

bence hiç ugraşma, harcadığın emek ve vakide yazık. Artık piyasada 5 liraya sarjlı ve microsd kart girişli mp3ler bulunuyor.
İlle yapacağım diyorsan switche filan gerek yok. cdroma psuyu ve öndeki jacktandan hoparlörü/kulaklığı bağlaman yeterki.

Şimdi cdromun resmine baktımda, aynı cdromu 7-8 yıl önce şahine takıp kullanmıştım :)

üstad o mp3 çalarlar hiç iş yapmıyor 2 tane kullandım onlardan 2 side 10 dk içinde bozuldu iadesini yaptım.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri