CCTV (kapalı devre kamera sistemi ) kurmak istiyoruz 48 IP 2MP kameralar kullanılacaktır .

CCTV (kapalı devre kamera sistemi ) yönetmeliğe göre 2 ay süreli kayıt yapacak bir sistem kurmak istiyoruz 48 IP 2MP kameralar kullanılacaktır .şimdi bu kameraları kayıt için 3x16 NVR kayıt cihazı mı kullansak yoksa bir server mi kullansak bu ikisi arasında ki avantaj ve dezavantajlar nelerdir ve maliyet farkı ne olur ? server kullanmanın daha mantıklı oalcağını söyleyen arkadaşlar var fakat server olarak ne kullanılmalı özellikleir ne olmalı bunu hangi sisteme dahil etmemiz gerekiyor bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi görüşleirni paylaşabilirler mi ?

Marka model belirtirsen daha iyi yardimci oluruz
Nvr kullansan bile yine kapasite icin ayri e sata stroge kullanmalisin bu is icin en iyisi server bundada kamera kayit lisansi vs lazim

Detay belirtirsen daha iyi yardimci olurum

merhaba macero . marka gibi bir çalışmamız yok , sizin bildiğiniz bir marka üzerinden kurduğunuzu farzedersek server nasıl bir server seçmemiz gerekir benim çıkardığım liste var fakat sata disk olarak seçmişim projesini de aoutocatte çizdim şimdi metrajını çıkarmam gerekiyor orada takıldım .

Urun vs konusunda teklif verebilirim kullandigim urunler var kameradan baslayip server ve lisanslarina kadar ayrica kurulumunuda bizzan kendim devreye alirim

Ozelden mail veya pm atarsaniz projelerinizi fiyat calismasi ve urun calismasi yapabilirim

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri