CCS C editör programında hata ile karşılaşıyorum

Arkadaşlar CCS editör programında C ile yazılmış bir yazılımı compıle ettiğimde iki hata ile karşılaşıyorum. Aslında yazılımda bir hata yok çünkü Hex formatına dönüştürülmüş dosya da elimde bu editör programını ilk defa kullanıyorum. Karşılaştığım hatalar hakkında bilgi verebilirmisiniz.

1. hata- Error 18 "dosya.c"Line 1(9,18):File can not be opened
2. hata- Error 128"dosya.c"Line 12(2,5)A #DEVICE reguired before this line

Usta programıda yazarsanız bi inceleriz yanlış yazılmış bi satır eksik konulmuş bi noktalı virgül olabilir

iyi gnler bnde CCS C Compiler IDE programı var programı yazıp derlediğim zmn Error
File Version mis-Macth-Reinstall Compiler FİLES
hatası veriyor bilenler varsa yardımcı olurlarsa sevinirim teşekkür ederim şimdide:)

Arkadaşlar CCS editör programında C ile yazılmış bir yazılımı compıle ettiğimde iki hata ile karşılaşıyorum. Aslında yazılımda bir hata yok çünkü Hex formatına dönüştürülmüş dosya da elimde bu editör programını ilk defa kullanıyorum. Karşılaştığım hatalar hakkında bilgi verebilirmisiniz.

1. hata- Error 18 "dosya.c"Line 1(9,18):File can not be opened
2. hata- Error 128"dosya.c"Line 12(2,5)A #DEVICE reguired before this line

kardeş hata en üstte #include ile dosyanın adresi belirtilen yerde. kendi bilgisayarında o dosya neredeyse o adresi yazman lazım aksi takdirde bu hatayla karşılaşırsın.

iyi gnler bnde CCS C Compiler IDE programı var programı yazıp derlediğim zmn Error
File Version mis-Macth-Reinstall Compiler FİLES
hatası veriyor bilenler varsa yardımcı olurlarsa sevinirim teşekkür ederim şimdide:)

CCS C derleyicisini yeniden eksiksiz yüklemeyi deneyin muhtelemelen eksik yüklemişinizdir.

arkadaşlar ben ccs i bilgisayarıma kurmak istiyorum ama kendi sitesinde süreli deneme sürümü var.elinde kurulum olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

-Bağlantı uzantısını yanlışlıkla isim olarak verirsende bu hata çıkıyor

file can not be opened hatasını bende aynı şekilde alıyorum dün çalışan programım bugun compile olmuyor . Hata satırı olarak <16f877a.h> olarak gösteriyor. yardımcı olur musunuz ?

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri