Cata CT-9184 Zaman Şalteri Bağlantıları

öncelikle herkese iyi akşamlar çok acil yardım ve desteklerinize ihtiyacım bulunmakta
elimde CATA ct-9184 zaman şalteri var fakat bağlantıların nasıl olacağını bilmiyorum bu konuda yardımlarınızı beklerim emeği geçen bütün arkadaşlara şididen çok teşekkür ederim şalteri gösteren resim aşağıda

b0e0817b6f6a41d3a3a10c8daeb4f248.jpg

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
BAĞLANTIYI YAPTIKTAN SONRA SATIN AYARLAMAYA GELDİ SIRA HER DİLİM 15 DAKIKAYI TESİL EDER
ÖRNEĞİN SAAT 5 YANIP 12 DE SONMESİNİ İSTEĞİN BİR LAMBA İÇİN 5 DEN 12 YE KADAR OLAN DİİMİ SAĞ TARAFA KAYDIRACAKSIN VE SAATI GÜNCEL SAATE AYARLAYIP BIRACACAKSIN ZAMANI GELDİĞİNE ALTAKI TIRNAK YUKARI KALKACAK VE LAMBA YANACAK

TEŞEKKÜR EDERİM AMA BAĞLANTI ŞEMASINI GÖREMEDİM

kardeşim bağlantı şemasını göremedim kusura bakma

donen hareketlı kısımın uzerınde sağa sola kucuk tırnaklar mevcut o tırnakların uzerınde gezen mekanızma var.o mekanızma tırnakların uzerındeyken çıkış verir.sen hangı saatı istiyorsan o bolumun uzerınde gezecek mekanızma bıtınce boşa düşecek.çalışmasını ıstedığın aralığı ayarladıktan sonra tırnaklara ellemeden başlatacağın zamankı saate getir ok kısmını.saati besleme vermeden önce ayarlamalısın daha sonra şartelı açmalısın.

saat ayarını yapabiliyorum fakat faz nötr nasıl girecek lambaya nasıl bağlanacak onu soruyorum arkadaşlar
ilginizden dolayı ayrıca teşekkür ederim

klemensinde yazanları buraya aktarırmısın
L
N
1
ne yazıyor ?

önden baktığında soldakiler faz ve notr sağdakı klemenler no kontakalt ust onemlı deıl no nun bir ucuna fazdan atlama yap kontaktöre çıkışını bağla a1ine --a2 sinede notr gir
faz-L olarak ifadelendirilir

sizleri çok fazla meşgul ediyorum ama resim varmı acaba çok önemli yanlış yapmak istemem
buradaki ile aynı ürün solda L-M-N SAĞDA I1/2 yazıyor
cata-plus-ct-9184-zaman-salteri

arkadaşlar kuş üretiliği yapıyorum kış aylarında hava erken kararıyor acil yardımlarınızı bekliyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri