Camasir makinesi D21

ersanuygun

Üye
Calisirken programi bitirmeden durmus makinem sadece acma kapama isigi yaniyor ledlerin hic birinin isigi yanmiyor burda gordugum kadariyla D21 sokulsun denmis ama acdim ust kapagi sekilden anlayamadim d21 hangisi makine arcelik 3650 Ft

2817710081.jpg

1n4007 koyup dene.

1n4007 koyup dene.
ne alakası var kardeşim bilmiyorsanız insanları yanlış yönlendirmeyin.
1n4007 diyot klasik Şebeke gerilimine dayanıklı klasik doğrultma amaçlı kullanılan bir diyot olup buradaki özel ''tvs'' diyotunun yerine kesinlikle kullanılamaz.
oradaki diyot özel bir diyot olup anlık aşırı gerilimlerin (güçlü bir zener diyot gibi davranarak) devreye zarar vermesini engellemek için besleme hattına paralel bağlanarak kullanılır.

ne alakası var kardeşim bilmiyorsanız insanları yanlış yönlendirmeyin.
1n4007 diyot klasik şebeke gerilimine dayanıklı klasik doğrultma amaçlı kullanılan bir diyot olup buradaki özel ''tvs'' diyotunun yerine kesinlikle kullanılamaz.
oradaki diyot özel bir diyot olup anlık aşırı gerilimlerin (güçlü bir zener diyot gibi davranarak) devreye zarar vermesini engellemek için besleme hattına paralel bağlanarak kullanılır.
diodun yazısı okunmuyor ki tipi 4007'ye benziyor alt görüntüsüne bakamadım 4007 koymasın ...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri