Bursada Ücretsiz PIC Kursu Varmı Arkadaşlar

_KARDELEN_

Üye
Arkadaşlar PIC alanında kendimi geliştirmek istiyorum
bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı?

ben anlamıyorum niye ücretsiz arıyosunuz. bi insan bişey öğretiyorsa bunun karşılığı olur. ücretsiz yapılan işten hayır gelmez. ücretsiz arıyosan gider kitap alırsın oturur çalışırsın

bence ücretsiz kurslarda baya iyi .
en azından temel seviyeyi iyi öğreniyorsun.
ayrıca bu kurslar ücretsiz ama parasını devlet ödüyor hocalara

yınede haberdar olan bılgılendırsın

Biz 2 yıldır okulumuzda kursiyerlere ücretsiz kurslar veriyoruz. Bu kurslarda kursiyerlerden hiçbir şekilde ücret alınmıyor. Kursa katılan kuriyerler de kurslardan son derece memnun kalıyorlar ve kurs öğretmenlerine her ders çıkışı tekrar tekrar teşekkür ediyor. Bir sonraki kurs gününe daha heyecanlı ve daha istekli geliyorlar. Bu kursların finansmanı, İstanbul Valiliği İl Özel İdaresi, İstanbul Ticaret Odası ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından karşılanıyor. Kursiyerlerden istenen tek şey var o da devamlılık. Ayrıca kursu bitiren kursiyerler, yeni iş buluyorlar veya iş yerlerindeki konumları yükseliyor.
Ben bu kurslara , zamanını ayarlayabilecek arkadaşların katılmasını şiddetle tavsiye ediyorum.
Böyle büuük fırsatlar , insanın karşısına her zaman çıkmaz.

Ücretsiz Mesleki Eğitim Kursu - Ana Sayfa web sitemize girin, inceleyin.

Biz 2 yıldır okulumuzda kursiyerlere ücretsiz kurslar veriyoruz. Bu kurslarda kursiyerlerden hiçbir şekilde ücret alınmıyor. Kursa katılan kuriyerler de kurslardan son derece memnun kalıyorlar ve kurs öğretmenlerine her ders çıkışı tekrar tekrar teşekkür ediyor. Bir sonraki kurs gününe daha heyecanlı ve daha istekli geliyorlar. Bu kursların finansmanı, İstanbul Valiliği İl Özel İdaresi, İstanbul Ticaret Odası ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından karşılanıyor. Kursiyerlerden istenen tek şey var o da devamlılık. Ayrıca kursu bitiren kursiyerler, yeni iş buluyorlar veya iş yerlerindeki konumları yükseliyor.
Ben bu kurslara , zamanını ayarlayabilecek arkadaşların katılmasını şiddetle tavsiye ediyorum.
Böyle büuük fırsatlar , insanın karşısına her zaman çıkmaz.

Ücretsiz Mesleki Eğitim Kursu - Ana Sayfa web sitemize girin, inceleyin.
Omer hacom bursada kursunuz varmı?bu konu hakkında bılgı verırsenız sevınırım

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri