Bu kameralardan deniyen oldumu ?

xfighter9

Üye
SPY SP-3058EE
1/3"CCD Sony Effo 700 TVL Dahili 4-9 Auto Lensli 42 Led Gece görüşlü

SAMSUNG SCD-2020P
1/3"Super HAD CCD, 600 TVL 3,7mm Lensli Day-Night Dome Sessiz Kamera

Bu iki kamerayı almayı düşünüyorum. Samsung'un markasına güvendiğim için onda fazla şüphem yok ama Spy konususnda kararsızım. Görüşlerinizi almak isterim. Kolay gelsin...

Eğer iki marka arasında mukayese yapıyorsanız Samsung ile Spy yanyana bile gelecek markalar değil.

Samsung iç mekan düşünüyorum, spy dış mekan. Samsung un dış mekan kemaraları çok pahalı Spy'ı tercih etme sebebim oyüzden bu kamerayı daha önce kullanan varmıdır acaba ?

SPY SP-3058EE

SAMSUNG SCD-2020P

Bu iki kamerayı almayı düşünüyorum. Samsung'un markasına güvendiğim için onda fazla şüphem yok ama Spy konususnda kararsızım. Görüşlerinizi almak isterim. Kolay gelsin...

2020 güzel bir ürün yaklasık 140 usd lik bir ürün fiyatına göre göüntüsü görünümü gayet hoş

suanda bı ressidance 'sa Samsung SCB-2000 takıyorum ve muazzam bır goruntusu var tabı samsung dvr ve samsung tft monıtor ıle tavsıye ederım yanı:)

samsung tabiki

SPY SP-3058EE

SAMSUNG SCD-2020P

Spyın soylediği bir modelini tavsişye uzerine bir benzin istasyonuna kurma aşamasındayım elbette samsungla kıyaslamamak gerek ama fiyat performans oranına bakarsak ideal ve +5 yılda garantili

ekonomik olsun istersen spy kendi sınıfında başarılı bir ürün...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,172
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri