Bu kadar insan ölüyor, bu kadar insan seyrediyor!!!

aslan93

Üye
Yıkılasın İsrail enkazını GÖREYİM...
Sana devlet diyenin yüzüne TÜKÜREYİM.

Necip Fazıl KISAKÜREK...

Allah Filistin'deki müslüman kardeşlerimizi korusun.İçimden geçen çok şey var ama Necip Fazıl en iyi sözü söylemiş.

Son düzenleme:
Arkadaş kızacaksak önce kendimize kızalım Biz bir olsak iri olsak diri olsak zalim hiç müslümana ilişebilirmi

Butun suc biz muslumanlarin.
Ne zaman birlik oluruz ozaman herkes haddini bilir.
Birbirimizi yerken millet atini istedigi gibi oynatir.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Arkadaşlar birlik olmak tabikide elzemdir.Fakat şu varki bunada Takdir-i İlahi gözü ile bakın.Buradan görülen zarar müslümanlar açısından sadece maddi zarardır.Yani bu dünyanın geçici olması göz açıp kapayıncaya kadar bitmiş olması bu dünyada çektiğimiz azapların da bir o kadar kısa olduğudur.Bunun yanında vefat eden kardeşlerimiz şehit oldukları için Rabbimiz onlara acı tattırmıyor. Hatta öldüklerini bile bilmiyorlar.Bu şehitler açısından kaybetmek değil çünkü şehadeti kazandılar ve peygamberlik makamından sonra en üstün makamlardan biridir. Bizim açımızdan düşünürsek;Ne yazıkki durup seyretmekten başka birşey yapmıyoruz.Geçen gün bir ortamda üç dört kişinin dünya kupasını konuştuklarını duydum golü atanın ismini ve hangi dakikada nasıl attığına kadar her ayrıntısını biliyorlardı bende sordum o adam kaçıncı dakikada gol attı işte şu dakikada dediler peki filistinde kaç kişi şehit oldu diye sorduğumda hepsi yüzüme baka kaldılar.Buradan anlaşılan bizim açımızdan durum tehlikeli.Yahudilerin açısından bakarsak ki bir zafer kazandıklarını düşünüyorlar halbuki ebediyen kaybedecek onlardır.Çünkü bu dünyanın 60-70 senelik ızdırabı ebedi azap ile karşılaştırılamaz bile.Ebedi azabı çeken zarardadır ve hüsrana uğrayacaktır.Bazı ayetleri de paylaşmak istiyorum.

Biz Beni İsraîle kitabda şu kazıyyeyi de takdir ettik, muhakkak siz Arzda iki kerre fesad yapacaksınız, ve muhakkak büyük bir yükseliş yükseleceksiniz İSRA-4

Birincisinin vakti gelince, üzerinize milkimiz güçlü, savaşçı bir takım kullar göndereceğiz; onlar evlerin aralarına girip araştıracaklar; ve bu gerçekleşmiş bir va'd oldu. İSRA-5

Sonra sizi tekrar onların üzerine galip kıldık, size mal ve oğullarla yardımda bulunduk ve toplum olarak daha çoğalttık. İSRA-6

Eğer iyilik ederseniz, kendinize iyilik etmiş olursunuz ve eğer kötülük ederseniz yine kendinizedir. Artık diğer fesadınızın zamanı gelince, yüzlerinizi üzüntüye sokmaları, kötülük yapmaları ve ilk kez girdikleri gibi yine Beyt- i Makdis'e girmeleri, ele geçirdikleri yerleri mahvetmeleri için onları tekrar göndereceğiz. İSRA-7

Olur ki Rabbiniz size merhamet eder. Ama siz tekrar dönerseniz biz de döneriz. Cehennemi, kâfirler için kuşatıcı bir zindan yaptık.İSRA-8

Yanı başımızda ölen o masum Filistinli insanların hesabını nasıl vereceğiz? Hepimiz sorumluyuz.
Peygamberimiz Hz Muhammed (sas) bir hadisinde müslüman bir haksızlık karşısında gücü yetiyorsa eliyle, eliyle gücü yetmiyorsa diliyle, diliyle gücü yetmiyorsa kalben buğz etsin diye buyurmuştur.
Allah hepimizi affetsin...

Buğz bile etmeyenler var hocam inan bana.İşimiz ahirette zor.

Cümlemin sonuna bunu da yazacaktım boş bulundum. Sen benden önce davranmışsın.
Az önce bir manavda bir adamla konuştum adam diyor ki yaptıkları var ki çekiyorlar. Dedim o nasıl laf ya...Denilecek laf mı bu dedim. Baktım sinirlendiğimi anladı sustu.

Allah bi sekilde yollar acmis hocam hic bisey yapamazsak dua ederiz.Bunuda yapmaktan aciz isek artik kalplerimiz taslasmis hatta tastanda beter olmus demektir

Telefondan yazdim

dünya harıtasını koy önüne nerede musluman varsa orada kan var ölüm var savaş var bir hiristıyan bir başka hiristıyana savaş açmıyor öldürmüyor kan dokmuyor hiristıyuanı geç ateistlere dahı kımse bişey demiyor muslumanlara gelınce her yerde saldırıyorlar kutsal ramazan ayını dahi zehir edıyorlar Osmanlı avrupaya gırdığınde yanlış yapmış hitler gıbı kelle kesmelıydıkı şimdı muslumanlara karşi biraz olsun çekınsınler ama oyle değıl dinimiz hoşgörü hak hukuktan yana tek islam alemının kaybettığı nokta burası inanç doğruluk durustluk hakka hukuka razı oluşumuz İsrail filistını yakıp yıkıyor İngiliz hukumetı kendılerını koruyor dıyebılıyorlar Avrupa ses çıkarmıyor çikar peşinde hitler yahudılerı gaz odalarında yaktı hala tazmınat ödüyorlar korkuyorlar Avrupalıallah sonumuzu hayır etsın aynı oyun bızdede oynanıyor Antalya sahıllerı hep Avrupalılara satılmış israilin kuruluşuda böyle değılmıydı zengin yahudıler mescidil aksa cıvarlarını satın alıp devlet kurdular

Birşey yapamazsak diye birşey yok, olamaz ! Müslüman kardeşlerimizi yahudiler sebepsiz yere katlediyor(Filistinin öldürdü dediği o iki yahudiyi israil bence kendisi öldürdü bunuda yaptığı katliama bahane gösterdi). Cihad farzdır, Cihaddan kaçmak Allah'ın emrine karşı gelmektir !

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,178
Kullanıcılar
449,939
Son üye
sorunsuzşofben

Yeni konular

Geri