Brushes DC Motor,Permanent Magnet Motor

permanent magnet dc motorlar hakkında ayrıntılı türkçe döküman ektedir.

Diğer motor da brushed mi brushless mi olduğunu söylersen yardımcı olurum. Sen bu iki motoru birleştirip yeni bir model yaratmışsın herhalde :)

merhaba,
permanent magnet motor hakkında eklediğiniz döküman için
teşekkür ederim.brushless motor demek istemiştim.yazım yanlışı
yaparak brushed motor yazmışım:)
teşekkürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
fırçasız motorlar ve fırçasız motorlarla hız kontrolüne ihtiyacım var yardım edebilirmisiniz?

dc permanent magnet motorlar ve kontrolü standart bir dc motorlu koşu bantları na bakabilirsin kontrol için ise kartlarına bakabilirsin pwm ile kontrol ediliyor.

ben spor aletleri tamiri yapıyorum koşubandı tamiri yapıyorum kartlarının tamirinide
www.fitnesservisi.com bana ulaşabilirsin.

merhaba.dynamic m240 koşu bandımızın kendi hatam kaynaklı ekran kartı bozuldu.atmel ga 8 entegre arızalandı.piyasada 3-5 liraya satılıyo kendim montajını yapabilirim ama programlanması konusunu anlamıyom.bunun tamiri mümkünmü yardım edermisiniz

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri