Bosch Bulaşık Makinası iyi Durulamıyor

dentist00

Üye
ıyı gunler bosh silence plus actıve water sms53m42tr bulasık makınam aldıgımdan berı ıyı durulamıyor bulasıklar hep deterjan kokuyor deterjanı degıstırdım az kullandım makınayı makına temızleyıcılerle yıkadım ama olmuyor hep bulasıklar kaygan deteerjanlı kalıyor nette gezerken bu sıteyı keesfettım sorun needır acaba bu makınayı 3 farklı ılde kullandım 3undede aynıydı su basıncından dolayı desek.servıs cagıracagım ama nette arastırdım servıs cagıranlarda cozum bulamamıs bana yardımcı olursanız cok sevınırım

forumu bıraz okudum tuz koyun denmıs ankarada yasıyorum seervıs tuz kullanmanıza gerek yok demıstı kullanmammı gerekıyor su seertlık ayarı nasıl yapılıyor ben yapabılırmıyım

Bulaşık makinasının tabanında bulunan kapağı sola çevirerek açın ve özel bulaşık makinası tuzunu üst seviyeye kadar doldurun.Dökülen tuz taneciklerini bez yardımıyla alın temizleyin.Deterjan kapağının yanındaki küçük kapağı açıp içine bulaşık parlatıcısı koyun.Bulaşık makinası çalışırken gövdesini elle dokunarak ısıtıp ısıtmadığını kontrol edin.Isıtmıyorsa servis çağrın.Kolaygelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri