bitirme tezi(hidrolik asansör tasarımı ve kontrolü)

eboran

Üye
bitirme tezi olarak hidrolik asansör tasarımı ve kontrolu aldım..
pic ile yapmam isteniyoru ve benim hiç bir bilgim yok bu konuda yardım ederseniz sevinirim

Son düzenleme:
arkadaşım sana yardımcı olmayı istiorum ama bu hidrolik asansör bana resim yollayabılırsen nasıl bir şey olucak yapıcaksın hemen yapmaya baslıyalım beraber

3 katlı bi ev için 4 kişilik bi hidrolik asansör projesi yapacağım ve bunu kontrol edeceğim..ama nerde başlayacağımı bilmiyorum

pic ile yapcaz doğrudur dimi malzeme konusunda sıkıntın var mı ?

ben mekanik bişey yapmayacağım sadece tasarlayıp sonrada programı pic ile yazacağım

pic ile yazacağın konuda yardımcı olurum sana tasarlama konusunda ne gibi bir yardımım olur o konuda bişiy diyemem elimde örnek bir proje olsa hani daha önce hidrolik asansör görmedim işte yapısını bilsem tasarımda yardımım olabilir

tamam şimdiden çok teşekkür ederim benim için sorun zaten pic ile olan kısmı...
pic öğrenmeye yeni başladım.. ödevin zamanıda yazın sonu yada daha ilerisi olduğu için vakit problemimde olmayacak msnini verirsen daha rahat iletişime geçebiliriz.izmirde oturuyosan bi ara izmirede gelebilirim.

arkadaşlar hidrolik asansör tasarımı ile ilgili bende proje aldım ve elimde hiç bir döküman yok. ne yapmalıyım nasıl başlamalıyım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...

Vala bende aldım işte bizde uğraşıoz bulursak paslaşalım ben birde bunun kontrolünü yapacam offf :(

elinde şuanda neler var onları paylaşabilirmisin şimdilik. benimde kafamda biraz şekillenmesi adına iyi olur.

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri