Bitirme Ödevleri

bitirmede yangın ihbar sistemi ile ilgili veya benzer bir proje yapmış olan varsa burada paylaşabilir mı yada özelden

Bizim hoca güneş panellerine takmış durumda. Güneş panelli tez projesi ne yapabilirim ki?

Merhaba arkadaşlar üniversite 2. sınıf öğrencisiyim myo okuyorum sistem analizi ve tasarımı dersi için acil MOSFET TETİKLEME DEVRESİ yapmam gerekiyor ve nerden başlayacağımı bilemiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz yardımlarınızı bekliyorum bu ödev benim için çok önemli yoksa bitiremeyeceğim okulu ne olur yardım edin..:(

Tesla coil...

bizim bitirme projemiz xbee ile motor kontrolü yapıp, bunu günlük hayatta uygulanabilir bir amaca yönelik kullanmaktır. bir fikri olan ya da elinde böyle bir proje olan varsa yardımcı olursa cok iyi olur. xbee ülkemize yeni gelen bir modül , geliştirilirse cok yerde kullanılabilir.

inverter tasarımı ile ilgili tezi olan varmı arkadaşlar??

2.sınıf otomasyon öğrencisiyim hocamız asansör projesi verdi plc ile 3 katlı olacak yardımm edebilirmisiniz bilg werirmisiniz

Elimde hazir program var. Panasonik pls uyar mi sana?

merhabalar benim bi dönem bitirme ödevim var 7x7x7 led küp yapıcam ama devresini hiç biyerde bularmıyorum yardm edecek biri varmı

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri