Biraz konu dışı ama Aliexpereste ürünün kargoya verirdiğini nasıl anlarız?

Alhn017

Üye
bir gün evvel aliexperesten ürün siparişi verdim ''tedarikci durumu işlemekte'' yazıyor herangi bir kargo takip no gözükmuyor henüz kargoya verirmemişmidir yada tedarikçiyle ilgili bir durummudur? birde aynı gün sipariş ettiğim ürünün birinde ''sevk bekleniyor'' diğerinde ise ''gönderim bekliyor'' yazıyor ikisi aynı şey değilmiydi onu anlamadım teşekkürler şimdiden.

Ekli dosyalar

• Capture_2016_03_06_03_33_08_368.png
    Capture_2016_03_06_03_33_08_368.png
    71.4 KB · Görüntüleme: 13
  • Capture_2016_03_06_03_41_50_767.png
    Capture_2016_03_06_03_41_50_767.png
    91.4 KB · Görüntüleme: 13
Eğer android bir cihaz kullanıyorsan mobil uygulamasını yüklemeni öneririm. Tam türkçe ve gayet açık, kullanışlı. Tüm sorularınız çözüme kavuşacaktır.

Eğer android bir cihaz kullanıyorsan mobil uygulamasını yüklemeni öneririm. Tam türkçe ve gayet açık, kullanışlı. Tüm sorularınız çözüme kavuşacaktır.
Yüklemistim önceden bu sabah onay butonu geldi ve kargo takip no çıktı çinden geliyormuş saol yine fikrin için

peki onayladınızmı?

ürünü aldıktan sonra onaylamak gerekıyor sanırım

Arkadaşlar mantık gitti gidiyor, n11 mantığıyla aynıdır. Sakın ola ki alınan ürünün hemen ardından onay vs vermeyin. Bu siparişten sonra ürün size gelemeden bırakın gelmeyi kargoya bile verilmeden satıcıya parayı aktarma işlemidir. Öncelikle sipariş verilir, satıcı belirtilen süre içerisinde (satıcının yoğunluğuna göre, bazen 1 günde bazen 1 haftada kargoya verilebilir) ürünü kargolar, takribi 2 ila 6 hafta içerisinde elinize ulaşır. Sizde alınan ürüne istinaden parayı onaylayarak satıcıya aktarırsınız. Detaylı bilgi isterseniz www.aliexpressbuy.net adresinden sorularınıza cevap bulabilir indirim kupınlarıyla %90'a varan indirimli ürünler alabilirsiniz.
Not: Eğer forum dışı site paylaşımıyla ilgili bir yasak varsa kusura bakmayın, Link kaldırılabilir ama konuyu açan arkadaşa yardımcı olması açısından bir paylaşım yapılmıştır.

Forum istatistikleri

Konular
128,175
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri