bilgisayarıma virüs geliyor

Tüm disklerinizi biçimlendirin (yavaş olarak)
Usb disk ve yabancı cd takmayın.
Windows kopyanızın orjinal olduğundan emin olun içine virüs entegre edilmiş olabilir.

windows programı lisansız ise virüs çok rahar giriyor

Son düzenleme:
Aceba 2009 yılında bulaşmış olan virüs halen ordamıdır :confused: :D

Flash bellek taktıysanız otomatik virüs bulaşabilir.
eset nod32 kurun.

Malwarebytes ve sonrasında bilgisayarınızda combofix programını çalıştırın mutlaka

Malwarebytes programı bilgisayarımıza sitelerde bulaşan reklam virüslerini temizliyor, ayrıca casus yazılımlar silemediğimiz solucan, adware rootkit vb virüsleri kolayca temizler siler. Combofix ise bilgisayarın işletim sistem dosyalarını temizliyor kısaca genel temizlik için ayda bir kere mutlaka combofix tavsiye ederim.

Nod32 görüyorum çoğu yerde virüs programı bu söylediklerinizi yapmıyor mu bu tür programlar. birde işletim sistemi dosyaları temizler yazmışsınız, bilgisayara zarar vermesinler, sonra format falan derkenuğraşır birde kişisel dosyalardan oluruz

Combofix işletim sistem dosyalarına bulaşan virüsleri temizler sistemin daha iyi performans da çalışmasını sağlar. Nod 32 internet üzerinden bulaşan reklam virüslerini temizlemek için yeterli olmuyor. Reklam virüslerini temizlemek için Malwarebytes programını tavsiye ederim

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri