Beyin fırtınası yapalımmı? Araç için özel yapım klima sistemi

küçük taşınabilir masa üstü klimalar var, istersen aracına ondanda takabilirsin,

allah allah nasıl oluyor onlar biraz daha bahsedebilirmsiniz ?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
allah allah nasıl oluyor onlar biraz daha bahsedebilirmsiniz ?

bu modelin biraz daha büyük klima modeli var,onu buluncada eklerim

Kişisel Klima ( C2 Climate Control )
Çalıştığınız ofiste ısıtıcıya veya klimaya uzak kaldığınızda ya terler yada donarsınız. Herman Miller firması insanların mikroklima ihtiyaçları için işte bu kişisel klimayı (c2 climate control) üretmiş. 1,5 amp dc güçle çalışan bu cihaz ayrıca hava temizleme özelliğine de sahip polenlerden rahatsız olanlar için iyi bir cihaza benziyor. Fiyatı 300$ Türkiyede satışta olduğunu zannetmiyorum. 2008 ofis mobilyaları fuarında daha yeni tanıtıldı.
en-bec-p-20070410-005-w.jpg

evet buna benzer ürünleri bende gördüm internet ortamında acaba bunları nerden satın alabiliriz ???

harika güzel uğraşım ben elektrik kısmında kaldım ne kadar akım çeker invertör şarj dinomusu fazla yüklenince yakıt fazlalaşacak benim düşündüğüm daha masrafsız vetenerlerin embriyoları sakladığı sıvı azot termoslarındaki gazı radyotöre devir daim yaptırarak soğutma olurmu bu gaz -20'' de bulunuyormuş .

küçük taşınabilir masa üstü klimalar var, istersen aracına ondanda takabilirsin,

Onların pek bir şeye yaradıklarını sanmıyorum.İçlerine soğuk su koyuluyor bununla soğuk hava üflüyor.

harika güzel uğraşım ben elektrik kısmında kaldım ne kadar akım çeker invertör şarj dinomusu fazla yüklenince yakıt fazlalaşacak benim düşündüğüm daha masrafsız vetenerlerin embriyoları sakladığı sıvı azot termoslarındaki gazı radyotöre devir daim yaptırarak soğutma olurmu bu gaz -20'' de bulunuyormuş .

Teşekkür ederim.Sonuçta araçlardaki klima sistemleride devreye girdiğinde yakıt tüketimi artıyor bu çok normal bir şey.Azot kullanımı kısa vadeli olacaktır soğutma yapar tabi ancak ısısını ne kadar koruyabilecek ? Uzun bir süre olacağını sanmıyorum.

Teşekkür ederim.Sonuçta araçlardaki klima sistemleride devreye girdiğinde yakıt tüketimi artıyor bu çok normal bir şey.Azot kullanımı kısa vadeli olacaktır soğutma yapar tabi ancak ısısını ne kadar koruyabilecek ? Uzun bir süre olacağını sanmıyorum.

Bu gaz çok daha düşük sıcaklıklarda buharlaşıyor. Tehlikeli sıcaklıklardır. Bazı biliminsanları bu gazla çalışırlarken yanlışlıkla ellerine döküldüğü ve parmaklarını kaybettikleri olmuştur.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Geri