Beko D6 7121 E Çamaşır Makinesi Arıza

mufapuf

Üye
Bulaşık makinemdede olduğu gibi bundada aşırı ısınma var su o kadar ısınıyorki deterjan kutusu erimiş baktığımda 45 tl verip deterjan kutusu aldım çamaşırlarım 03 yaş gibi olmuş çekmiş ve sıkarken makine havada zıplıcak resmen çok ses yapıyo banyoda geziyo servis çağırmak istemiyorum ben bikez kendim mudahale etmiştm amortisörlere o yuzden servis garantı kapsamına almıyor urunu.

sizin elektronik kart üzerindeki ısıtma rölesi yapışık kalmış büyük ihtimal kartın tamiri gerekli

ne kadsar tamiri ayada direk kartı sıfır değiştirsem ne kadar tutar sıkarken zıplıcakmış gibi olmasıda karttanmıdır ki yıkarken çok ses çıkıyo sıkarken zaten banya sallanıcak resmen :) daha yeni aldım beko iyi değil eskiden iyiydi beko 2812 b makinem vardı 17 sene kullandım yeni bekolarda iş yok.

sallanma karttan değil çok ses yapması amartisörden yada kazan rulmanlarının arızalı olmasından dolayı olabilir.

sallanma karttan değil çok ses yapması amartisörden yada kazan rulmanlarının arızalı olmasından dolayı olabilir.

Amartisörde bi sorun yok dediler rulmanlarda sağlammış servis söyledi servisin yanında çalıştı ve aynı sorunu yaptı boş makinede bile dedim garantili ürün değiştirin sorunu olmadığı için değiştiremiyoruz dedi o ses ileride geçecektir dedi sadece ses olsa iyi makine banyoda geziyor resmen makineyi duvara 2 adet kanca yaptım ve iple bağladım o kadar geziyo.

servisi değil sorununuzu bölge müdürlüğüne bildirin başka bir servis göndersinler.

Bölgemde 3 servis var 3 unude çağırdım bekoyu 444 hattını arayıp azıma geleni söyledim bana döneceklerini söylediler 30 dk da dönüp servis kayıtlarına göre cihazınızda herhangi bir sorun dediklerinde ana avrat sövdüm ve bana söyledikleri şey cihazı genel müdürlüğümüze yazılı olarak yazın sorununuzu dedi hiç uğraşmıcam makineyi topladım pazartesi genel müdürlğün önüne bırakıcam oyle planlıyorum nasıl olsa kasalı aracım var.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,856
Son üye
teslasarmali

Yeni konular

Geri