selam kanyak dostum benim dolaptada f0 hatası çıkıyor ve ben kartı söktüm kartın üstünde ufak trafo gibi bir bobin var o yanık ondan kaynaklanabilirmi ısıtıcı demişsin bunun bir bağlantısı olabilir mi ? o göstergenin olduğu kart düğme kısmında değil ekranın olduğu kartta trafo gibi bir bobin var o kaynamış ondan olabilirmi teşekkürler

Beko Bk951 Buzdolabı kartı şu an piyasada bulunabilir mi? yardımcı olursanız sevinirim .tşkler.

**Bir problem çıktıgında gösterge panelindeki butonlar herhangi bir fonksiyon göstermezler (sesli ikaz dışında) **.

Birkaç hata üst üste geldiginde ilk ortaya çıkan hata kodu görünür .

Dondurucu bölme kapısı üzerinde ki **SAAT EKRANINDA ** arıza kotlarını gösterir .

''E-F'' dondurucu bölme sensör hatası anlamını taşır

''E-d'' defroz sensörü hatalı kablo,soket veya sensör bozuk

''E-H''defroz işlemi hatalı termostop acık devre veya ısıtıcı hatalı veya tahliye kanalı tıkalı (defroz sürecinden 2 saat sonra defroz sensörü 13 dereceye ulaşamamış !

**RASET İŞLEMİ**

Buzdolabınızı fişten çıkarın 30 saniye bekleyin . tekrar fişi taktıgınızda rasetlenmiş olacaktır

yukarıdaki uyarılardan biri veya bir kaçını aldı iseniz bildirin devam edelim .

merhaba, benim benzer arçelik buzdolabım E-H hatası veriyor bir süre çalıştıktan sonra ve motoru hararetle çalışıyor. resetlemek işe yaramadı. dolabın içi gayet soğuk, soğumayan bölmesi yok ancak çok elektrik yakabileceğinden kuşkulanıyorum. tamir masrafı büyük olur mu? bu arızanın giderimi için tipik uygulamalar nelerdir?

teşekkür ederim

Dolabınızın fişini cekıin 2_3 gün dinlendirîin.
Defroz rezinstanslarını. Vesensörleri kontrol ettirin

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri