BEKO 4540 E BULAŞIK MAKİNASI

MEHMETT123

Üye
ARKADAŞLAR;
Bende BEKO 4540 E eski bir bulaşık makinası var 14 15 yıllık
bu güne kadar bir problemi yoktu.
Suyu ısıtmamaya başladı ben termostadı, rezistansı okuyucuyu hatta kartı kontrol ettim
Şimdi ise yıkamayı soğuk bitiriyor ve P3 arıza veriyor.Bu nedemek
Bağlantı larımı yanlış yaptım bilmiyorum.
Servis at çöpe diyor (bakmadan) bildiğiniz bir şey varsa yardım ederseniz sevinirim
1 aydır kafayı yiyeceğim bununla
Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
p3 güç testinde verir. o bir arıza kodu değil. normal programda vermesi çok enteresan. normalde Sıcaklık ayar ve Zaman Geç tuşlarını basılı tutarken ürünü açarsanız güç testine girer ve ekranda p3 yazar. 1 dk sirk pompası ısıtıcı çalışır tüm ışıklar söner. böyle bir durum var ise bu iki tuş muhtemelen basılı kalıyordur. başka şartlarda p3 vermesi imkansız. h3 deseniz neyse..

Ekrem kardeşim bu makinanın elektrik şeması ve fonksiyon testini bulabileceğim bir yer varmı.
Ben bunu dağıtıp topladım acaba bağlantı hatası yapmış olabilirmiyim.

mail adresinize gönderdim.

mail adresinize gönderdim.

merhaba benim de makinam aynısı belediye çalışması su kesintisinden dolayı (su) yazan arızaya girdi normalde aç kapa yapınca başlardı, hiçber tuş takımı cevap vermiyor kilitlenmiş gibi. tuş fonksinonu kullanabilirmiyim, aç kapa yapınca 1 dakika su boşaltım motoru çalışıyor su almada sorun yaşayıp (su) arıza yazısı tekrar geliyor. (sular var tabii), yardımcı olabilir misiniz? teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,890
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri