BEKO 2616 pompa.

Nalbur

Üye
Arkadaşlar Beko 2616 çamaşır makinası su boşaltma pompası makinanın alt arkasında olan modeli bulamadım bu makinaya başka hangi model pompa uyar sizce. Önden kapaklı 2600 modelin pompasını alsam uyarmı. Teşekkürler.

pompa pervanelimi yoksa pervanesizmi.Pervanesiz olup üç vidayla plastik gövdeye tutturulmuşsa sadece pompa kısmını 3 vidayı söküp plaset pompayla değiştirebilirsin.

pompa pervanelimi yoksa pervanesizmi.Pervanesiz olup üç vidayla plastik gövdeye tutturulmuşsa sadece pompa kısmını 3 vidayı söküp plaset pompayla değiştirebilirsin.
Pervanesiz model dedigin gibi pompa kısmını alıp degiştirecek cevapın için çok teşekkür ederim.

kapaklı pompa ve 50cm iki tarafı lastikli tahliye hortumuna ihtiyacınız var. eski sistemi söküp yeni sisteme çevireceksiniz

bu soruna çözüm bulmak için üye oldum lütfen yardım ediniz

Beko 2616 yeni servisten geldi Progam Kartı bozuk diye bir sorun koydular. Eve getirip denedik çalştı.
Durdurup çamaşırları attım ancak tık sesi bile gelmedi. Servisi aradığımda güç düğmesini

18509

resimdekini ters çevirdiğiniz için sistem tamamen bozulmuş dedi.
Oysa ters çevirme dediği şeyi sadece B üzerindeyken hafifçe X'e doğru getirdiğimdi.

Makinede şuan hiç ses yok. Su bile almıyor

Şimdiden çok teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri