beko çamaşır makinam su alıp bekliyor

ahmetbebec

Üye
beko çamaşır makinam su alıp bekliyor başlat dümesi yanıp sönüyor ve oşekilde bekliyor yıkama yapmıyor.kazanı elimle çevirdiğimde dönüyor. yardım bekliyorum teşekkürler.

beko çamaşır makinam su alıp bekliyor başlat dümesi yanıp sönüyor ve oşekilde bekliyor yıkama yapmıyor.kazanı elimle çevirdiğimde dönüyor. yardım bekliyorum teşekkürler.
motor kömürleriniz bitik.motoru söküp kömürleri değiştiriniz.

Cihazın elektriğini kesmeden müdahale etmeyiniz.Kömür karşılıklı olarak 2 adettir.

motor kömürleri bitmis yada anakart ta sorun vardır.yinede emin olmak istiyorsanız makinayı arkaya doğru yatırıp çekiçle motora vurun bi kaç kez ve sonra makinayı çalıstırın eğer su alıp kazan dönüyorsa motor kömürleri bitmiş ama dönmüyorsa anakart arızalıdır

Abilerim kardeşlerim,

Bu ağır bir is midir. Motoru komple sökmek gerekir mi? Motora birkaç kez vurunca çalıştı sonra yine su alıp bekledi. Sanırım kesin kömür

Alfa romeo ustanın beynini tamir ettiği bosh maxx makinede şimdi de kömür arızası var.

Ark hatırına kendim yapmak istiyorum fakat makineyi ne kadar yatırmak lazım. Motoru sökünce kayışı nasıl ayarlicaz. Size bir sormak istedim. Dua ile. Selamlar.

mobil<10kbps

Ooo çok iyiymiş. En son video tam benim kurcalicam makineye benziyor hahaha :) sağolun

mobil<10kbps

Eğer makinaya müdahale etmediysen sana önerim kapı otomatigine bir bakman çünkü bendeki makinanin aynı şekilde başlat dedikten sonra ışık yanıp sönüyor du. Eğer başlat dedikten sonra kapak kilidinden tig diye ses gelmiyorsa bence oraya yogunlas .

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Makine suyu alıp bosaltiyor

mobil<10kbps

Çok zor değiştirdim, :( arka kapak sadece conta kısmını acıyordu.

Motoru yerinden çıkarmak çok zor oldu. Aldığım kömür de yay ve kablo girişi yoktu

:( yine de yapabildim. Tecrübe oldu

mobil<10kbps

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri