Beckhoff KL1901

Merhaba turbomach solar60 gaz türbinlerinin hız devresinde beckoff kl1901 modülü kullanılıyor bu modül kl5151 ile bağlantılı çalışıyor fakat 1901 modülü beckhoff listelerinde yok özel üretim midir? Ne işe yarar.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Kl1901 diye bir modül bulamadım ben de. En yakın kl1904 var. 4 input twinsafe kartı. Foto v.s paylaşamazmısınız?

Merhaba turbomach solar60 gaz türbinlerinin hız devresinde beckoff kl1901 modülü kullanılıyor bu modül kl5151 ile bağlantılı çalışıyor fakat 1901 modülü beckhoff listelerinde yok özel üretim midir? Ne işe yarar.
Beckhof gibi Bazı markalar makine üreticilerine özel imalatları vardır ve bu parçaları sadece o makine üretecisinin teknik servisine verilir.Siz beckhof a sorun ama alacağınız cevap bu ürün stoklarda veya imalatı yok denebilir!O zaman makinenin teknik servisinden temin edebilirsiniz!

KL1901-0000 Turbomach firması için özel olarak üretilen bir üründür, iki firma arasındaki anlaşma gereği sadece bu firmaya satışı yapılabilmektedir. Ürün ile ilgili Turbomach Türkiye ile irtibata geçmenizi öneririm.

KL1901-0000 = 1 channel digital input terminal,TwinSAFE,24 V DC, Speed Detection ONLY for TUMA!

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri