baykon lm3 cihazının baglantı şeması;

arkadaşlar selam
baykon lm3 cihazı ile tartım yaptıktan sonra paketleme işlemi yapıyoruz,torba yerine takıldıktan sonra start verilerek işleme başlıyordu yalnız sanırım cihaz arızalandı,tarılması istenilen miktar girildikten sonra start verildiğinde dijital ekranda no rec diye bi ibare belirdi ve sistem bi türlü start almıyor.Ayrıca bu cihazın bağlantı şeması eline olan varmıdır acaba?Bu konuda yardımcı olabilecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
sıze lm3 ındıkatorun kıtabını eklıyorum.no rec yazısının cıkmasına sızın kayıtlı recetenızın olmaması sebep olmakta ya sız olmayan bır receteyı cagırıyorsunuz yada hıc recetenın kalmamıs yada cıhazın hafızasında sorun olusmus durumda manuelı okuyunca duzeltılsınız duzeltemezsenız tekrar goruselım

Ekli dosyalar

• LM3teknikmanuel.pdf
    493.6 KB · Görüntüleme: 481
Çok teşekkür ettim tam olarak istediğim bu idi.çok sagol gezer77

lm3 f-9 basıp 1987 şifresini giriniz recete ekranı çıkacakdır rec1 den rec9 kadar vardır sizdeki recete ayarları ve lm3 hafızası sıfırlanmış yada başka recete seçilmiş olabilir

lm3 cihazinda resept yigildiqdan sonra start veridikde qebul etmiyor

- - - Updated - - -

tewekkur edirem

LM 3 cihazinda resepti secenden sonra start verilmeli halda start getmiyor sebeb ne ola bilir?

lm3 eksik tartıyor 50kg yerine 47 gibi

sıze lm3 ındıkatorun kıtabını eklıyorum.no rec yazısının cıkmasına sızın kayıtlı recetenızın olmaması sebep olmakta ya sız olmayan bır receteyı cagırıyorsunuz yada hıc recetenın kalmamıs yada cıhazın hafızasında sorun olusmus durumda manuelı okuyunca duzeltılsınız duzeltemezsenız tekrar goruselım
teşekkürler gezer 77 baykonun kendisitesinde bile datasheet i yok...

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri