Baskı Devre Çıkartma

Boysfunny

Üye
Arkadaşla PIC e yeni başladım.Burda bana yardımcı olan veya olmaya çalışan seckinalan ve gkocak a çok teşekkür ediyorum..Sayelerinde program ve devre hazır..

Fakat baskı devre konusunda sıkıntı yaşıyorum..Aresi kullanmayı bilmiyorum.Baskı devre konusunda yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim.

isis dosyasını buraya eklersen sana yardımcı olurum arkadasım

Dostum Bu ekteki Videoyu ve dökümanı indir.Senin İçin Yeterli olacaktır.

Paketi olmayan yani buton,klemens gibi malzemeyi sipariş ettikten sonra bacaklarının arasındaki mesafeyi ölç.5mm olması lazım 1 no klemens için.Uygun aralıklarla lehimleme noktası koy.Kare işareti var sağ tarafta ( ARESİN ) onunla sınırlarını belirle .Bu sınırlar açık mavi renklidir.Değilse alttaki Renk çizgilerinden açık mavi olanı seç.ARES her Veriyi ( Componentler - Yollar vb. Renklerinden Ayırır.).Yuvarlak ise Daire yi seçmelsin.Sonra Ok imlecine tıkla ve elemanın tamamını kapsayacak şekilde bir kare çiz sonra make package de sağ tıkla ve kaydet. yeterli olur.Sonra Bu paketi ISIs te Paketi olmayam elemanına ata

Yada en yakın paketi bulup ARES te Decompose Yapabilir ve make pakgace yaparsın hangisi kolayına gelirse.Bunun için YouTube taki Videolara Başvurabilirsin

Ekli dosyalar

• Proteus_Turkce_Kullanim_Klavuzu.rar
    3.9 MB · Görüntüleme: 529
  • proteus-kullanimi-isis-devre-ares-pcb-egitim-videosu.wmv.rar
    8.4 MB · Görüntüleme: 10

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt