Bal serptirme için devir ayarlı motor

Sayın alfa romeo hocam bende hobi olarak arıcılıkla uğraşıyorum ve banada bu motorlardan gerekli.yardımcı olursanız sevinirim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Selam
Günümüzde matkaplar Tristör tetiklemeli olup devir ayarı için uygundur.sadece bu işlemi
akuple etmek için biraz mekanik bilgi.O kadar zor değil mevcut sisteminize uygun bir mandren çapı seçerek sisteminizi çok ucuz bir şekilde oluşturabilirsiniz.Eğer matkap gücü yeterli olmaz ise kayış kasnak yöntemi kullanarak olabilir. Saygılar

neden bukadar buyutuyorsunuz 600 watt lık çin malı matkap sızın işinizı fazlasıyla gorur devırınıde istedığınız gıbı ayarlarsınız dimmer olan matkap alacaksınız kı her matkapta aşağı yukarı dimmer var

gugulimonta kardeşimiz yazmış gormedım:) bır ilave yapayım :)kafkas ırkı arının balını matkap firlatmaz yerlı anadolu irki arılarınınkını rahatlıkla yapar:))

Sayın alfa romeo hocam bende hobi olarak arıcılıkla uğraşıyorum ve banada bu motorlardan gerekli.yardımcı olursanız sevinirim

Bu sistem için hazırladıgım 4 ayrı uygulama var.
iletişim kurmak isterseniz

GOOGLE beyinci ali usta . diye aratın tüm iletişim adreslerine ulaşa bilirsiniz

Son düzenleme:
sonu çözdünüzmü bilmiyorum ama ucuz bır cözüm var ben daha önce komürlü dikiş makınası motorunu evlerde kullandıgımız ayarlı dimmerler kullanarak devır ayarı yapmıştım motora giden fazı dimmerin üzerinden geçiriyoruz boylece motor voltajını kontrol ederek devir sayısını ayarlıyoruz

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri