Bakım Mühendisiyim Pano Odaları Trafo Vs Yönetmelikleri İle Başım Belada

MERHABA ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR UYGUNLUKLAR İÇİN GELDİLER BİR SÜRÜ EKSİK ÇIKTI TRAFO VE PANO ODALARINDA BENDEN İSTEDİKLERİ BAZI DÖKÜMANLAR VAR ONLARI AYARLAMAM GEREKİYOR
1-)OG-AG TEK HAT ŞEMASI ÇİZİLECEK (BEN MAKİNA MÜHENDİSİYİM ANLAMIYORUMDA)(ACEMİYİM BAKIMA YENİ BAŞLADIM)
2-)ADP PANOLARI İÇİN KULLANMA VE BAKIM ÇİZELGESİ OLUŞTURMAM GEREKİYOR ÖRNEK VARMI
3-) KULLANMA TALİMATI YAZMAM GEREKİYOR ÖRNEK VAR MI
4-)AG TEK HAT ŞEMASI PROJESİ

ÖNEMLİ OLAN BAKIM VE KULLANMA TALİMATLARI BAKIM ÇİZELGESİ ELİNDE ÖRNEK OLAN VAR İSE YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM EKMEK PARASI KAZANALIM DEDİK HER ŞEYİ YAPTIRACAKLAR

Alçak Gerilim Ana Dağıtım Panosu İşletme ve Bakım Talimatına ihtiyacımız bulunmaktadır.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
MERHABA ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR UYGUNLUKLAR İÇİN GELDİLER BİR SÜRÜ EKSİK ÇIKTI TRAFO VE PANO ODALARINDA BENDEN İSTEDİKLERİ BAZI DÖKÜMANLAR VAR ONLARI AYARLAMAM GEREKİYOR
1-)OG-AG TEK HAT ŞEMASI ÇİZİLECEK (BEN MAKİNA MÜHENDİSİYİM ANLAMIYORUMDA)(ACEMİYİM BAKIMA YENİ BAŞLADIM)
2-)ADP PANOLARI İÇİN KULLANMA VE BAKIM ÇİZELGESİ OLUŞTURMAM GEREKİYOR ÖRNEK VARMI
3-) KULLANMA TALİMATI YAZMAM GEREKİYOR ÖRNEK VAR MI
4-)AG TEK HAT ŞEMASI PROJESİ

ÖNEMLİ OLAN BAKIM VE KULLANMA TALİMATLARI BAKIM ÇİZELGESİ ELİNDE ÖRNEK OLAN VAR İSE YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM EKMEK PARASI KAZANALIM DEDİK HER ŞEYİ YAPTIRACAKLAR

Alçak Gerilim Ana Dağıtım Panosu İşletme ve Bakım Talimatına ihtiyacımız bulunmaktadır.

Hangi konum itibariyle konunun içindesiniz ?

Son düzenleme:
Elektrik mühendisinin işini makine mühendisi yapmaz.

Ufak işletmelerde, bir koyundan bir çok post çıkarma adeti vardır. Guya tasarruf edecekler. Arkadaşı makına muh. olarak almışlar ama, makına enerji şefisin demişlerdir. Elektırk, makına, kazan ne varsa üzerıne yüklenmiş. O2da bunu götürmeye çalışıyor, ama sorumlulugu çok büyük. Mustakıl trafoları olduguna göre, soprumlu elek. muh vardır, dısardan bakan, onunla görüşmesinde fayda var, bunları hazırlamak onun görevidir.

Mekanik bakım mühendisiyim ama artık yapacak bir şey yok dışardan hizmet alımı yapıyoruz anlamadığımı söyledim sadece kullanma ve bakım talimatlarını yazarsam yeterli olacaktır.Dışarıdan bir firma halledecekmiş bana panik yaptırıyorlar hepinize çok teşekkür ederim.Zeybek bey dediğiniz doğru dışardan bakan sorumlu mühendis halledecek bakalım ama formlar lazım işte:d

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,890
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri