B&R PLC Bağlantı Sorunu

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
BR plc içerisinden yazılım ve ladder diyagram nasıl alınabilir ?

Merhaba Arkadaslar Ben Kendim kullanıyorum B&R marka plc grubunu cidden kaliteli bir ürün ve programlaması siemensten daha kolay, fiziksel bağlantısı omron ve siemensten daha kolay sadece biraz başlarda programlama olarak köklü değişimler yaptırabiliyor ama kesinlikle kaliteli bir ürün. Automation Studio'yu kesinlikle bulamazsınız bulsanız dahi 30 günlük kullanıcı olursunuz. Crakli olarak kullanmak flan hayaldir sorularınız olursa mesajlarınızı beklerim.Saygılar.

Hayal değil ben kullanıyorum...

arkadaşlar bende power panellerle ilgili problem yaşıyorum proğram siliyo ara sıra ben bitane çalışan sistemden yedekleme yapıp proğram silen bi plc olursa yuklemek istiyorum bu plc ler boyle bişeye müsaitmidir ve orj arayüz proğramını kablosunu ve teknik desteği nerden alabilirim

şimdi yrm otomasyonu arasam yedekleme ve yüklemenin nasıl yapıldığını söylerlemiki ben normalde flash kart ile çekme yükleme yapıyorum farklı farklı makinalarda bu panellerden var bir çeşitinde o şekilde yükleme yapsan bile versiyon gibi değişik hatalar veriyor bu yüzden bilgisayar bağlantısı ile software atmak gerekiyor yrm otomasyon bu konuda yardımcı olurmu bana

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri