B&R Acopos 1045 ve 1180 hakkında yardım edebilecek varmı?

burhan886

Üye
Merhaba çalışdığım firmada bolca acopos 1045 ve 1180 inverter kullanmaktayız kontrol ettıgı motorlar Asm Motorlar encoder yardmı ile çalışıyor. Sorum şu Elimde Yedekleri var ve Bende Test İçin Bir Ekipman Yapabilrimyim? Yani sadce arızalrını ve ileri geri hareket ettiercek kadar. konuyla ilgisi olan varsa yardım ederse şimdidien tk ederim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Anladigim kadariyla ekinizde yedekte bulunan inverter ve motorla bi sistem kurmak istiyorsunuz.tabiki mumkun eger ekipmanlar arizali falan degilse.istediginiz sistemin detayini belirtin yardimci olmaya çalışalım

Merhaba
Benimde elimde acapos 1022 servo driver var.bende bu urunu baska bir projede kullanmak istedim fakat servo sürücü başka bir plc ile çalışmıyor üniversal değil illa B&R olması gerekli software ise başa bela anlayacağın bence ona ayıracağın vakti başak bir servo sürücü alarak eğitim yapabilsin.

Anladigim kadariyla ekinizde yedekte bulunan inverter ve motorla bi sistem kurmak istiyorsunuz.tabiki mumkun eger ekipmanlar arizali falan degilse.istediginiz sistemin detayini belirtin yardimci olmaya çalışalım

Hocam Öncelikle cevapladığınız için Çok Teşekkür ederim. Elimdeki ürün Acopos 1045 İnverter, X20 b&r x20 cp 1484 Cpu, Cpu modülümüze uygun 9371 Input kartı, 9322 output kartlarıda var Hocam. Cpu ve İnverter Arası Bağlantı Kablosu rj45 soketli kablomuz ve bağlancağı ac112 haberleşme kartıda var. 1,15 kw 3 fazlı standart asenkron motorumuzuda bağladım. Cpu da 2 adet usb ve cf kart girişi ve Hafıza kartıda var. Yani sadce çalıştırmak için Plc i proglamak ve hareket ett,recek , arızaları görebilcek program lazım. Bu konuda yardımızın olursa şimdiden çok tşk ederim.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri