Audio diafon sistemleri arıza notları

arkadaşlar elimde netelsan ın 4 daireli diyafon sistemi var bağlantılarını yaptım fakat ziller ötmüyor ve ses gelmiyor ama hangi daire ye basarsam onun meşgul ledi yanıyor teoride çalışıyor gibi gözüküyor fakat pratikte çalışmıyor sorun ne olabilir?

audio diafon sistemde bağlantıda 3 nolu daireye basınca 6 nolu dairede çalıyo bazen 4 nolu dairede çalıyo bi yardımcı olursanız sevinirim .teşekkürler şimdiden

audio diafon sistemde bağlantıda 3 nolu daireye basınca 6 nolu dairede çalıyo bazen 4 nolu dairede çalıyo bi yardımcı olursanız sevinirim .teşekkürler şimdiden
otomasyon

arkadaşlar binamızda audio kapıcılı çift zilli santralimiz var arızamız ise kapıdan ses geliyor ama kapıya ses gitmiyo uğultu geliyor. bütün binanın şubeleri aynı şekilde çalışıyor. arıza ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.

AUDİO AS-208 Kapıcısız model.

Sorun.
Kat zil butonuna birden fazla uzun süreli basmadan zil çalmıyor.Buton bozuk değil.sorun ne olabilir?

kurtoğlu 10 dairelik konuşmalı zil sistemi dairelerdeki butona basıyorum üzerindeki yeşil led yanıyor fakat ne kapıcı ile nede kapı ile konuşamıyorum.santraldeki konuşma butonuna basıyorum üzerindeki yeşil led yanmıyor konuşmada olmuyor.kabloları konturolettim 2 adet sigortası sağlam arıza nereden kaynaklana bilir yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür

teşekkürler.

merhaba..
7 daireli audio çift zilli sistemde 1 ve 3 nolu dairelerin dış kapıdan zilleri çalışmıyor. Dış panele bu dairelerden giden kabloları kontrol ettim sağlam, herhangi bir kısa devre de yok. Şubeyi değiştirip yeni şube taktım, yine çalmadı. dış kapı panelinden diğer dairelerin kablolarını çıkartıp sadece 3 nolu dairenin kablosunu bıraktım, yine çalmadı. Sizce bu sorun nasıl çözülür, yardımlarınızı bekliyorum...

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,934
Son üye
peldayilmaz

Yeni konular

Geri