audıo as 201 kapıcısız bağlantı şemasına ihtiyacım var.

arkadaşlar audıo as2001 kapıcısız modeli diafon tesisatı bağlantı şemasına ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar
As201 santral kullanabilmeniz için en azında dt- 8 kabloya veya çok telli 7 ad 0,50 kabloya ihtiyacınız olacaktır (zil hariç)
Eğer tesisatı değiştirmek istemiyorsanız "Es" model santral ve şubesi ile 4 ad. kablo ile kullanabilirsiniz (Zil devresi hariç)
As 201 santral'de "tek zil" vardır şube üzerindeki 10 nolu uc zil ucudur

igages.jpg

j7upue.jpg

sa audio samsun arkadaşım benim bi sorum olacaktı audio santrallerde kapı önündeki zil butonunun iki ucunu nereye bağlıyoruz bide ana kapıdaki zil butonundan dairelere giden kabloyu nereye bağlıyoruz açıklarsan yada daha iyisi elinde bi şekil varsa bana ulaştırırsan sevinirim. şimdiden teşekkürler
(santral audio as 202)

samsunlu arkadaşım daireye 2 tane dt8 harici kablo cıkaracaksın santralden kablonun birini butona vericeksin iç zilin artısı olarak santralde ortak var ordan alıcaksın artıyı 15 nolu uc olması gerek diger kabloda dış zilin dönüşü 10 nolu uca giriceksin şubeye ha birde butona artı verdin butondan cıkan ucuda 10 nolu uca giriceksin kolay gelsin

benim binada dış panel bozuk dış panel karşılıklı butonlu ve foteselli ışık var arızası ne olabilir iç merkezden (ana panelden)dış butonlara giden kabloyu nasıl bulabilirim ?

Audio dan anlayan ustalarim benim yeni aldığım evde 4.3inc ekranlı audio diafon var,fakat eve çekilen kabloya güç gelmiyor bu sebeple diafona daire 8cindek8 sigorta kutusundan nasıl güç verebiliriz.birde audionun kendi adaptörü nün yerine aynı güçte başka adaptör bağlayabilir miyiz.s8mdiden çok teşekkür ederim

Audio dan anlayan ustalarim benim yeni aldığım evde 4.3inc ekranlı audio diafon var,fakat eve çekilen kabloya güç gelmiyor bu sebeple diafona daire 8cindek8 sigorta kutusundan nasıl güç verebiliriz.birde audionun kendi adaptörü nün yerine aynı güçte başka adaptör bağlayabilir miyiz.s8mdiden çok teşekkür ederim
Diyafon devresine/aygıtına daire içindeki sigortalardan enerji veremezsiniz. Şube diyafonu çalışmıyorsa tesisat /cihaz arızasının tespitinin yapılıp giderilmesi gerekir.
Bu işleri yapan bir elektrikçi çağırmanızı veya bulunduğunuz yerin Audio teknik servisi ile irtibata geçmenizi öneririm.

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri