ATS 22 kullanma klavuzu

canuli

Üye
meraba arkadaşlar. bugün bitane ATS22D88Q soft starter aldık. 37 kw fan motoru için. ama daha önce hiç soft starter bağlamadım. tüm kullanam klavuzları yabancı dilde.. ayarlarını falan nasıl yapacam bilmiyorum. galiba bağlantısında izolasyon tarfosu da kullanılıyo(kumanda kısmında). elinde kullanma klavuzu olan varsa lütfen bana yardımcı olabilirmi. şimdiden teşekkürler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Atistart 22 55 ve hata kodu veriyor.arixa sebebi nedir başına gelen varmı tesekkurler
55cr arizasi

ATS48 de, arıza kodlarında "55cr" göremedim. Bir daha bakarmısın veya ekran resmi eklıyebilirmisin.

Parametre ve hasta kodları, 3 harflidir.

Aynen SS cr diye de okunuyor tristor kısa devresi yazıyor kodunda evet bunu nasıl yapicaz çözümü nedir teşekkürler

Aynen SS cr diye de okunuyor tristor kısa devresi yazıyor kodunda evet bunu nasıl yapicaz çözümü nedir teşekkürler

yumuşak yolverici giriş gerilimini kontrol edin.

devreye ait kabloları kontrol edin. özellikle yumuşak yolverici motor arasındaki kabloları.

yumuşak yolvericiye mutlaka motor bağlı olmalı ve sargıları yanık olmamalı.

buraya kadar bi problem bulamadıysanız. yumuşak yolvericinin giriş-çıkış kablolarını söküp avomotre ile direnç ölçümü yaparak arızalı kutpu (tristor) net olarak bulabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar Scf arızası veriyor kısa devre arizasiymis direk termik atıyor hız kontrol cihazına bağlı termik atıyor.nedeni ne olabilir tesekkurler

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri